مرگ دردناک دو پسر جوان در خیابان جهان آرا

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه گازگرفتگی در یک واحد مسکونی در خیابان جهان آرا و مرگ دو پسر جوان در این حادثه خـبـر داد.

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح جزییات این خـبـر گفت: ساعت ۲۲:۴۰  شب گذشته حادثه گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان جهان آرا، خیابان ۲۹ غربی به ستاد فرماندهی  سازمان آتش نشانی اعلام شد.
 
وی افزود: بلافاصله  ماموران ایستگاه ۱۰۸ آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد  حادثه در طبقه اول یک ساختمان چهار طبقه قدیمی رخ داده است و همسایگان به دلیل  عدم پاسخگویی ساکنان این واحد نگران شدند و آتش نشانی را مطلع ساخته بودند.

 

ملکی در ادامه بیان داشت: آتش نشانان با باز کردن درب این منزل با  دو جوان بیهوش روی زمین روبرو شدند که به دلیل نشر گاز منواکسید کربن دچار مسمومیت شدید شده و متاسفانه مرگ هردو تایید شد.
 
سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطر نشان کرد: نقص در دودکش خروجی آبگرمکن دیواری و بسته بودن درب و پنجره هااین علت این حادثه اعلام شده است.
 
انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ February 2016 | 11:18 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.