محصولات دانلودی

مرگ دردناک یک کارگر در سقوط بالابر مصالح ساختمانی/دو تن مجروح شدند

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: سقوط بالابر مصالح ساختمانی منجر به فوت یک جوان و مصدومیت ۲ نفر دیگر شد.

مرگ دردناک یک کارگر در سقوط بالابر مصالح ساختمانی/دو تن مجروح شدند

جلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با مُخبر حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، بیان  داشت:ساعت ۱۰:۲۸ امروز حادثه سقوط بالابر در خیابان شهید بهشتی- خیابان ترکمنستان به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی  اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله ماموران ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد در یک پروژه ساختمانی ۲۰ طبقه در حال ساخت که ۴ طبقه منفی داشت بالابر مصالح ساختمانی که ۳ نفر در آن بود از طبقه اول به ۴- سقوط می‌‌کند.

ملکی خاطر نشان نمود: آتش‌نشانان بلافاصله عملیات خود را آغاز و هر ۳ نفر را را خارج و تحویل عوامل اورژانس می‌‌دهند که شوربختانه مرگ یک تن تایید می‌ شود و دو نفر دیگر نیز شدیداً آسیب‌دیدهو به بیمارستان منتقل می‌ شوند.

انتهای پیام/

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ May 2016 | 4:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 4
  • ۲۰ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد قتل همسر ۲۰ فروردین ۹۵