محصولات دانلودی

مرگ عجیب زن امریکایی

جسد زنی در حالی که سرش روی زمین و پاهایش در هوا بود پس از دو هفته پشت قفسه کتاب خانه‌اش پیدا شد.
به گزارش آسوشیتدپرس سخنگوی پلیس پاسکوکانتی ، درینو پورت، ریچی، فلوریدا گفت مرگ ماریسا وبر مشکوک نیست.
اعضای خانواده ماریسا می‌گویند او احتمالا وقتی که می‌خواسته سیم تلویزیون را از پشت قفسه کتاب به پریز برق وصل کند با سر به زمین افتاده است. وبر ۳۸ ساله روز ۲۸ اکتبر به خانه رفت و با مادرش حرف زد و دیگر خبری از او نشد.
اعضای خانواده‌اش تصور می‌کردند او را ربوده‌اند، از پلیس کمک خواستند و در اتاقش دنبال او گشتند اما سرنخی پیدا نکردند اگرچه متوجه بوی عجیبی شده بودند!
خواهر ماریسا روز ۹ نوامبر به اتاق خواب او رفت و پشت قفسه کتاب پاهای او را دید. اعضای خانواده با چراغ قوه متوجه شدند چه اتفاقی افتاده است.
کانی وبر، مادر ماریسا گفت: ۱۱ شب من در همین اتاق می‌خوابیدم و دنبال او می‌گشتم. در حالی که او در چند قدمی من بود.
ماریسا و خواهرش قبلا بارها تلویزیون را تنظیم کرده بودند. اعضای خانواده ماریسا می‌گویند او که ۱۵۷.۵ سانتی‌متر قد و حدود ۴۵ کیلوگرم وزن داشته احتمالا با سر به پایین افتاده و زورش به قفسه کتاب ۱۸۰ سانتی‌متری نرسیده است.
پلیس گفت علت مرگ او دشواری تنفس در آن شرایط بوده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۰۶ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما