مرگ مرموز دختر والیبالیست

به گزارش خبرینه و به نقل از جام‌جم ، فائزه قاضی‌پور، والیبالیست نکایی که سابقه ۲ بار حضور در اردوی تیم ملی والیبال جوانان را داشت به‌دلیل سقوط از ساختمان نیمه‌کاره چهار طبقه خیابان مهرآباد نکا جان باخت.

یکی از بستگان وی در این باره بیان کرد: او برای تمرین و رفتن به باشگاه ورزشی از خانه خارج شد اما پس از مدتی جسدش در یک ساختمان نیمه‌کاره پیدا شد. پرونده در مرحله تحقیقات است و هنوز علت حضور وی در ساختمان و جان باختن این ملی‌پوش والیبال معلوم نیست.

سردار مسعود جعفری نسب ، فرمانده انتظامی استان مازندران در این‌باره به جام‌جم بیان کرد: پس از سقوط مرموز این دختر، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند. در بررسی ‌ها مشخص شد این دختر از طبقه پنجم ساختمان سقوط کرده و قرار نبود آن روز به این محل برود. وی افزود: دو فرضیه قتل و خودکشی در همان ابتدا مطرح شد که با تحقیقات مقدماتی احتمال خودکشی کمرنگ شد. مرگ این والیبالیست جوان از نظر پلیس مشکوک است و کارگران ساختمان محل حادثه بازداشت شده اند. این افراد در حال حاضر در پلیس آگاهی بازداشت هستند و بازجویی از آن‌ها ادامه دارد. همچنین پسر جوانی در این رابطه دستگیر شده که تحقیقات از او نیز آغاز شده است. فردی که آخرین بار با این دختر تماس گرفته بود نیز در میان دستگیر شدگان است.

فرمانده انتظامی مازندران برخی اخبار منتشر شده درباره اینکه این دختر برای تمرین به ساختمان نیمه کاره رفته بود را تکذیب نمود و بیان کرد: همان‌طور که اعلام کردم مرگ این دختر مشکوک است و تا زمان تکمیل تحقیقات باید صبر نمود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه زنان – دختران و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۰ February 2016 | 12:15 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.