محصولات دانلودی

مرگ مشکوک مرد جوان در فاز یک اندیشه

 تحقیقات در مورد مرگ مشکوک مرد جوان در فاز یک اندیشه در دستور کار ماموران نیروی انتظامی قرار گرفت.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ایرنا، مسئول سامانه اطلاع رسانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شهریار عصر یکشنبه به خبرنگار ایرنا بیان کرد: ساعت ۷:۴۵ صبح امروز طی تماس نیروی انتظامی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر کشف جسد مرد جوان واقع در فاز یک اندیشه خیابان طالقانی حدفاصل خیابان شاهد یکم غربی ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

رضا قاسمی افزود: بلافاصله ستاد فرماندهی ماموران ایستگاههای ۱۰۱ و ۱۰۳ اندیشه به محل حادثه اعزام شده و با همکاری ماموران نیروی انتظامی و پس از بازدید و دستور قاضی کشیک جسد این مرد جوان برای تحقیقات بیش‌تر تحویل پزشک قانونی شد.

وی اظهار نمود: دست و پای فرد متوفی با زنجیر بسته شده بود و مشخص شد که این کار کاملا عمدی بوده است.

قاسمی خاطرنشان نمود: تحقیقات در باره علت وقوع این حادثه در دست بررسی عوامل نیروی انتظامی قرار دارد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ February 2016 | 9:49 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما