مزار پوپک گلدره هیچ‌گاه خالی از حضور مردم نیست

«هیچ‌گاه سر مزار پوپک خالی از حضور طبقات مختلف مردم نیست و آنان همیشه به یاد پوپک هستند.»


سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، همزمان با سال نو در گفت‌وگویی با محمدرضا گلدره ـ پدر پوپک گلدره ـ یاد این هنرمند فقید را گرامی داشت.


او گفت: خدا هشت ماه پوپک را به کما برد و او را به همه‌ی مردم شناساند، سپس او را به دیار باقی برد. واقعا شکرگزار هستیم که پوپک در نهایت خوش‌نامی رفت.


به اعتقاد پدر گلدره، او نه عضوی از صداوسیما بود و نه خانه‌ی سینما؛ او بیشتر از شش، هفت کار انجام نداد، اما در فیلم‌ها و سریال‌های استثنایی حضور داشت.


وی با اشاره به فرا رسیدن سال نو افزود: فصل بهار از نعمات خداست؛ ولی با توجه به از دست دادن پوپک، عید برای ما وجود ندارد.

پدر زنده‌یاد پوپک گلدره ادامه داد: غمگین هستیم، اما غم ما باشکوه است؛ چراکه فرزندی را از دست دادیم که میلیون‌ها نفر به‌خاطر فوت او غمگین‌اند و ما به پشتوانه‌ی محبت مردم زنده هستیم، چراکه آنها، پوپک را بسیار دوست دارند.


او از لطف زیاد پرستاران بیمارستان «مهر» گفت و اظهار کرد: آنها در زمان بستری بودن پوپک لطف زیادی داشتند و اکنون نیز گاه‌گاهی با ما تماس می‌گیرند.


به گزارش ایسنا، پوپک گلدره ۲۷ فروردین‌ماه ۱۳۸۵ پس از سپری کردن هشت ماه در اغما به دیار باقی شتافت.


پوپک گلدره بازیگر ۳۴ ساله سینما و تلویزیون بود که در کارهایی چون موج مرده، دنیای شیرین دریا، سیندرلا، آخر بازی، مروارید سرخ به ایفای نقش پرداخت.


در روز تشییع پیکر او مادرش این شعر را خواند: «به روز مرگ چو تابوت من روان باشد / گمان مبر که مرا درد این جهان باشد» و گفت: از زبان پوپکم این شعر را برای شما خواندم.