محصولات دانلودی

مزدک میرزایی وسط بازی کنار کشید!

ساعتی پیش در حین گزارش فوتبال ایران با مالزی، گزارشگر این بازی از ادامه گزارش سرباز زد و محمد سیانکی جایگزین او شد.


 به گزارش آتی نیوز،در حالی که تیم ملی امید در دقیقه ۸۶ از حریف با ۳ گل پیش بود، داور بنگلادشی به ناحق یک پنالتی به نفع مالزی اعلام کرد. پس از اعلام این پنالتی، مزدک میرزایی گزارشگر بازی از ادامه گزارش کناره گیری کرد.


به نظر می رسد ناراحتی شدید این گزارشگر از نظر داور مسابقه، دلیل کناره گیری وی از ادامه گزارش شده باشد. پیش از این نیز مزدک میرزایی به دلیل احساساتی شدن در حین گزارش مسابقه از سوی مسئولان ورزش شبکه سوم سیما تذکر گرفته بود.


بازی ایران با مالزی در چارچوب شانزدهمین دوره بازی های آسیایی ۲۰۱۰ گوانگژو چین در ورزشگاه ۳۵ هزار نفری یوژیوشان برگزار شد. این بازی را ایران در نهایت ۳ بر یک به نفع خود خاتمه داد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.


گلهای تیم ملی امید ایران را کریم انصاری فرد (۵۳)، سید جلال حسینی(۶۰) و امیر شرفی(۶۷) به ثمر رساندند.

۲۴ آبان ۱۳۸۹

 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 1,073
  • ۲۶ آبان ۸۹
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما