محصولات دانلودی

دانلود مستند اخراج شدگان از دانشگاه‌های آمریکا Expelled + نقد فرضیه داروین

دانلود مستند فوق العاده زیبای Expelled | اخراج شدگان

توضیحات کلی مستند از خبرینه:

این مستند سه جنبه علمی، مذهبی و سیاسی داره. علمی از این جهت که فرضیه (و نه نظریه!) داروین رو به طرز جالبی نقد می‌کنه، مذهبی به‌خاطر بررسی تبعات اعتقاد به نظر داروین یعنی بی‌خدایی، و سیاسی از جهت این‌که این مستند به مسئله‌ی عجیبی در آمریکا اشاره می‌کنه. جایی نیس که نشنیده باشید آمریکا حرف از آزادی نزنه؛ اما این مستند ثابت می‌کنه که آزادی تو اون چیزایی که باید باشه نیست!

یکی از بدیهی ترین جاهایی که باید آزادی وجود داشته باشه، آزادی در تحقیقات علمیه؛ ولی این مستند نشون می‌ده که چنین آزادی در آمریکا وجود نداره. مستند با اساتید دانشگاه‌های آمریکا که به خاطر نقد داروین از دانشگاه اخراج شده‌ان مصاحبه می‌کنه. کسایی که حتی در لیست سیاه قرار گرفتن، یعنی هیچ جای دیگه هم حق ندارن شغلی داشته باشن!

|| ۳۹۰ MB + کیفیت عالی + لینک مستقیم + به همراه زیرنویس فارسی ||

دانلود مستند اخراج شده expelled با نقد نظریه و فرضیه تکامل داروین با لینک مستقیم و رایگان

ژانر : مستند
کیفیت : کیفیت خوب | Dvdrip
حجم : ۳۹۰ Mb
فرمت : Mp4
زمان : ۹۷ دقیقه
تاریخ انتشار : ۱۸ آوریل ۲۰۰۸
زبان : انگلیسی + زیرنویس فارسی
محصول : امریکا
کارگردان : Nathan Frankowski
گزارشگر : Ben Stein

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

 

برچسب‌های کلیدی: Free download expelled documentary, No intelligence allowed, آزادی بیان در آمریکا, اخراجی ها در آمریکا, اخراجی های دانشگاه های آمریکا, از چه چیزهایی در آمریکا نمی توان حرف زد؟, خط قرمز, خط قرمزها در آمریکا, دانلود فیلم نقد نظریه داروین, دانلود مستند expelled, دانلود مستند expelled با لینک مستقیم, دانلود مستند اخراج شده, دانلود مستند اخراج شدگان با لینک مستقیم, دانلود مستند اخراجی ها, ریچارد داوکینز, عدم آزادی بیان در علم در آمریکا, مستند اخراج شده, مستند اخراجی های آمریکایی, نقد انتخاب طبیعی داروین, نقد داروین, نقد نظریات داروین, نقد نظریه تکامل, نقض آزادی بیان در آمریکا

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...
اطلاعات دانلود

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما