دانلود مستند فوتبالی پل اسکولز گل می زند!

دانلود مستند پل اسکلز کسی که گل می زند

دانلود مستند پل اسکولز گل می زند | Paul Scholes – He Scores Goals

توضیحات کلی فیلم از خبرینه:

پل اسکولز یکی از باسابقه‌ترین بازیکنان منچستریونایتد بود که چند سال گذشته از دنیای فوتبال خداحافظی کرد. در این مستند مجموعه زیباترین گل‌های پل اسکولز رو می‌تونید ببینید.

|| ۱۲۴ MB + کیفیت عالی + لینک مستقیم  ||

دانلود مستند پل اسکولز کسی که گل می زند

پل اسکولز فوتبالیست بازنشسته انگلیسی است که در تمام عمر فوتبالی‌اش در تیم منچستر یونایتد بازی کرد. پست تخصصی او هافبک وسط بود. وی در روز ۳۱ مه ۲۰۱۱ خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال را اعلام کرد. اسکولز بعد از این که توسط یکی از استعداد‌یاب‌های منچستر یونایتد در مدرسه‌اش دیده شد، در سن ۱۴ سالگی اولین تمرینش را در منچستر یونایتد انجام داد. اولین بازی رسمی اسکولز در فصل ۹۵-۱۹۹۴ انجام شد. او در آن فصل ۱۷ بازی در لیگ انجام داد. او بیش از ۶۰۰ بازی برای شیاطین سرخ انجام داد. اسکولز از سال ۱۹۹۷ تا سال ۲۰۰۴ برای تیم ملی بازی کرد. از مسابقات بزرگی که اسکولز دز آن‌ها حضور داشته می‌توان به جام جهانی ۱۹۹۸، جام جهانی ۲۰۰۲ و همچنین یورو ۲۰۰۰ و یورو ۲۰۰۴ اشاره کرد. در این مستند زیبا که Paul Scholes – He Scores Goals نام دارد گل ها و صحنه هایی زیبا از حضور این اسطوره در زمین فوتبال را مشاهده خواهید کرد.

دانلود مستند فوتبالی پل اسکلز گل می زند

کیفیت :  کیفیت عالی
حجم : ۱۲۴ Mb
فرمت : Avi
زمان : ۱۴ دقیقه
 زبان : انگلیسی

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

دانلود مستند تمام گل های پل اسکولز با کیفیت بالا

برچسب‌های کلیدی: دانلود Paul Scholes – He Scores Goals, دانلود فیلم گل های پل اسکولز, دانلود مستند فوتبالی Paul Scholes – He Scores Goals با لینک مستقیم, دانلود مستند پل اسکولز,دانلود گل های منچستریونایتد, مستند گل های فوتبال, گل های زیبای منچستریونایتد، مستند فوتبالی با کیفیت مطلوب شامل گل های پل اسکلز بازیکن سابق منچستر یونایتد