دانلود مستند پیش‌گویی‌های نوستراداموس Nostradamus 2012

دانلود مستند نوستراداموس 2012 و نقد آن

دانلود مستند مشهور پیش گویی های نوستراداموس | Nostradamus 2012

توضیحات کلی مستند از خبرینه:

مستندی که در ظاهر پیش‌گویی‌های نوستراداموس رو بررسی می‌کنه؛ ولی در واقع یه مستند کاملاً ضد ایرانیه و برای آماده کردن ذهن مردم دنیا برای نابودی ایران ساخته شده.

|| ۲۹۹ MB + کیفیت خوب Dvd rip + لینک مستقیم + زیرنویس فارسی ||

مستند پیش گویی نوستراداموس

 

مستند خنده داریه! البته اشتباه نکنید اتفاق کمیک و مضحکی توش نمی افته؛ ولی واقعا خنده داره! و البته ضد ایرانی! من جایی ندیدم به این موضوع اشاره بشه (ضد ایرانی بودن) و یه کم عجیبه که چرا این موضوع به این تابلویی رو کمتر اعلام می‌کنن، ولی تمام اون‌چه که تو این مستند نشون می‌ده، همه‌اش خلاصه می‌شه تو دو تا جمله و اون این‌که “پایان دنیا یعنی ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ ممکنه یه اتفاق بزرگ هسته ای باشه، ایران هم تهدید بزرگیه برای غرب” و خودبه‌خود این نتیجه به ذهن بیننده خطور می‌کنه که پس برای جلوگیری از پایان دنیا باید به کار ایران پایان بدیم!

من مستند رو یه بار و اون هم با دید نه چندان عمیق دیدم؛ ولی با همین نگاه گذری هم نکات خنده داری توش دیدم که لازم دونستم این‌جا ذکر کنم:

– از اول شروع می‌کنه می‌گه نقاشی‌هایی از نوستراداموس پیدا شده که رمزگشایی‌های جدیدی می‌کنه و سراسر فیلم مرتب از کتاب فراموش شده صحبت می کنه؛ولی من ندیدم اشاره کنه که اصلاً این نقاشی‌ها تا حالا کجا بوده که یه هو پیدا شده و داره رمز و رموز رو مشخص می‌کنه! و توسط کی و کجا پیدا شده!

– از نظر علمی من که توجیه نشدم آخرش چرا باید ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ دنیا تموم بشه؟ این مستند مصداق بارز آسمون ریسمون بافتن بود. فقط به این اشاره می‌کنه که زمین مرکز کهکشان قرار می‌گیره و هر ۲۶ هزار سال اتفاق عجیبی می‌افته و این حرفا. خب به فرض، می‌گیم این اتفاق از نظر علمی می‌افته و قراره زمین بره هوا! بقیه‌ی مستند رو چکارش کنیم؟! همینجوری پشت سر هم چیزهای بی ربط می‌آورد. از آتشفشان و فقر و سونامی و زلزله و این‌جور چیزا مثال می‌آورد که بله! آتشفشان فلان جا در وضعیت قرمزه و سونامی که اومد ۱۵۰ هزار نفر مُردند و … خب اینا چه ربطی به ۲۰۱۲ داره؟ حوادث طبیعی که همیشه در طول تاریخ بوده. جالبه برای این‌که بیننده از خودش این سؤالو نپرسه، هی وسطش چند تا جمله از نوستراداموس رو می‌خوند. یعنی آسمون به ریسمون! مثلاً جمله‌ی نوستراداموس از آتیش و اتفاق هولناک و این چیزا حرف می‌زنه؛ بعد می‌گه، ها ببین پس قراره اون آتشفشانه فوران کنه! حالا این‌که چرا باید دقیقاً تو این سال اتفاق بیفته رو هیچ اشاره‌ای نمی‌کنه!
مثل اینه که من چند تا جمله راجع به آب و هوای سخت و سرد بنویسم و بگم “آهنی یخ زده از شدت سرما بر فراز قله سفید” بعد یکی ۵۰۰ سال بعد نوشته‌ی من رو بخونه و بگه آها بر طبق این جمله، قطعا در تاریخ ۵ اردیبهشت ۱۸۹۱ شمسی یه برج فلزی ۳۰۰ متری می‌افته رو تپه‌های برفی کنارش!! و همه جا بگن بله بله ما رمز گشایی کردیم و قراره این اتفاق بیفته و انقدر جنجال و سر وصدا کنن که کسی اصلاً از خودش نپرسه که اون یارو که ۵۰۰ سال پیش این حرفو زده، حرفش چه ربطی به این تاریخ اعلام شده داره؟ و از کجا معلوم که قراره همین اتفاق بیفته؟

– اسم و نمادهای فراماسونری رو به کرات و در جاهای مختلف مستند می‌بینیم.

– یه جاش واقعاً نتونستم جلوی خنده‌ام رو بگیرم. وقتی از حوادث سیاسی اطراف سال ۲۰۱۲ می‌گه، بلافاصله عکس احمدی نژاد و بعد چاوز رو نشون می‌ده! آخر خنده بود! یعنی ما تو کل دنیا حوادث سیاسی دیگه‌ای غیر از احمدی نژاد و حرف‌هاش نداریم! و چه جالب که این دو نفر هر دو حرف‌های ضد آمریکایی می‌زنن! یعنی کلاً حادثه‌ی سیاسی یعنی ضدیت با اسرائیل و آمریکا! چطور ذهن مردم دنیا رو شست و شو دادن که می‌تونن این‌طور راحت ازش بهره برداری کنن.

– یه کم بعدتر، یه بار دیگه تصویر احمدی نژاد رو نشون می‌ده و این بار واضح اشاره می‌کنه که ایران تهدید جدی برای غرب به حساب می‌آد. تا اون‌جا که یادمه، بعدش تصویر طالبان و جنگ رو نشون می‌ده! باز هم چسبوندن چیزهای بی‌ربط برای نتیجه گیری هدف دار. آخه اون‌که اون طرف دنیا زندگی می‌کنه که نمی‌دونه ایران و طالبان با هم ارتباطی ندارن، وقتی مرتب این دو رو باهم نشون بدن فکر می‌کنه یه گروهن و یه فعالیت دارند.

– یه چیز خیلی خنده دار دیگه وارد کردن بحث هسته‌ای تو کار بود. یه جمله‌ی کاملاً بی ربط از نوستراداموس خوند و گفت می‌گن این به داستان هسته‌ای مربوط می‌شه! جالب بود کلاً. همه‌ی تحلیل هاش رو با “می‌گن” و “برخی اعتقاد دارند” و “گفته می‌شه” و این‌جور الفاظ پیش می‌برد. یکی نپرسید آخه کی می‌گه؟ اون برخی که همه‌اش تو فیلم نقل قول می‌کنید ازشون، کیا هستن اصلاً؟! این محققین که هی اظهار فضل می‌کنن کجان؟!

– نکته‌ی جالب دیگه این‌که نوستراداموس حر‌ف‌های دیگه‌ای هم زده؛ مثل این‌که “پرشیا (ایران) جهان رو تسخیر می‌کنه” ولی این مستند هیچ اشاره‌ای به این حرف‌ها نکرده بود و البته کاملاً معلومه چرا. برای اینکه نتیجه گیری این مستند باید به نفع آمریکا باشه و گفتن این قسمت‌ها، تو دل بیننده‌های آمریکایی رو خالی می‌کنه.

– خیلی جالبه که ۹۰ دقیقه مخاطب رو حسابی می‌ترسونه از تهدیدهایی که دور و برش هست؛ ولی آخرش بهش امید می‌ده! یعنی درسته که فقر و گرسنگی و خشکسالی و بحران اقتصادی و احمدی نژاد و بمب هسته‌ای و تروریست و … هست؛ ولی همچین معلومم نیس که این پیش بینی درست باشه. نوستراداموس می‌خواسته به ما هشدار بده که ما بتونیم جلوی این فاجعه رو بگیریم. (ببینید چطور با ذهن‌ها بازی می‌کنن!)

قبل از دیدن مستند فکر می‌کردم نوستراداموس یکی از اعجوبه های تاریخ بوده و واقعاً حوادث رو پیش گویی کرده؛ ولی دیدن این مستند و بهره گیری‌های سیاسی که از حرف‌های کاملاً بی ربط نوستراداموس انجام داده بود، کاملا نظرم رو عوض کرد و الآن فکر می‌کنم مشهور کردن این آدم بخاطر سوءاستفاده‌های سیاسیه…

دانلود مستند نوستراداموس 2012 و پیشگویی های او

مستندی که چند سال پیش در سراسر جهان منتشر شد و پله‌ای شد برای اتفاقات سیاسی بعدی…

ژانر : مستند
کیفیت : کیفیت خوب | Dvdrip
حجم : ۳۰۰ Mb
فرمت : Mkv
زمان : ۹۰ دقیقه
تاریخ انتشار : ۲۰۰۹
زبان : انگلیسی
امتیــاز : ۵,۱/۱۰

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

دانلود زیرنویس با لینک مستقیم
دانـــــــــــــــلود

دانلود نامستند نوستراداموس 2012

برچسب‌های کلیدی: دانلود مستند پیش گویی های نوستراداموس, فیلم ۲۰۱۲, لینک مستقیم, مستند پیش بینی های نوستراداموس, نقد پیش گویی های نوستراداموس, نوستراداموس, نوستراداموس ۲۰۱۲, پیش بینی های نوستراداموس