محصولات دانلودی

مسعود ده نمکى: «اخراجى هاى ۲ » در راه است
همزمان با موفقیت فیلم جنجالى «اخراجى ها»، ساخته مسعود ده نمکی، از برنامه ریزى براى ساخت فیلم «اخراجى هاى ۲» خبر داد.


به گزارش سرویس هنرى آریا، مسعود ده نمکى عضو سابق گروه انصار حزب الله، این خبر را در در مصاحبه با رادیو فردا اعلام کرده است.


به گزارش آریا، فیلم سینمایى «اخراجى ها»، اولین فیلم بلند سینمایى مسعود ده نمکی، هم زمان با آغاز تعیلات نوروزى در هجده سینماى پایتخت به نمایش در آمده است و بنا به آمار اعلام شده از سوى سینماداران، دیگر رقباى خود را در فهرست فروش نوروزی، پشت سر گذاشته است.


آقاى ده نمکى اخراجى ها را با نگاهى به خاطرات خود از جنگ هشت ساله ایران و عراق ساخته و آدم هاى دوران جنگ را در قالب تیپ ها و کلیشه هاى رایج سینماى ایران، با حضورستارگان شناخته شده اى همچون اکبر عبدی، امین حیایى و کامبیز دیر باز به تصویر کشیده است.


داستان اولین ساخته بلند سینمایى مسعود ده نمکی، روایت زندگى مجید سوزوکی، از جوانان شرور جنوب تهران است که عاشق دختر پیرمرد عارف مسلکى به نام میرزامى شود. میرزا تنها راه ازدواج دخترش با مجید را سر به راه شدن او مى داند.


مجید براى اثبات این موضوع به همراه گروهى از دوستان نزدیکش به جبهه مى رود و در میدان نبرد کشته مى شود.خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما