محصولات دانلودی

مسعود کیمیایی: « این فیلم کار متفاوتی است»

مسعود کیمیایی گفت: آخرین ساخته‌اش «رئیس» تا ۱۵ بهمن ماه آماده‌ی نمایش می‌شود.


این کارگردان سینمای ایران که امسال در بخش مسابقه بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر با این فیلم حضور دارد، در گفت‌وگویی با خبرنگار سینمایی ایسنا با بیان اینکه در تلاش هستیم تا فیلم را به جشنواره برسانیم اظهار داشت: الان موسیقی فیلم ضبط شده و فاین کات پرده آخر به همراه میکس و کپی باقی‌مانده است که تا اواسط بهمن به پایان می‌رسد.


این کارگردان «رئیس» را فیلمی متفاوت دانست و گفت: ‌این فیلم هم با آثار قبلی خودم تفاوت دارد و هم با دیگر فیلم‌ها البته اینکه یک فیلم متفاوت باشد، مزیتی برای آن محسوب نمی‌شود.


وی در مقایسه با فیلم‌های قبلی‌اش، «رئیس» را بیشتر شبیه به فیلم «حکم» دانست.


کیمیایی همچنین درباره همکاری‌اش پس از سالها با فرامرز قریبیان اظهار داشت: این نقش کاملا برازنده قریبیان بود و فرامرز آنقدر بازیگر خوبی است که اگر پس سالها به سراغش رفته‌ام از توانایی‌اش آگاه هستم و توانایی‌های او در «رئیس» کاملا اجرا شده است.


وی از بازی دیگر بازیگران فیلم هم اظهار رضایت کرد و گفت: در مجموع بازیگران در فیلم‌های من بد نیستند.


به گزارش ایسنا، در پیش فروش بلیط‌های جشنواره فجر «رییس» خارج از جدول فروش قرار گرفته است و اعلام شده است در صورت آماده شدن در لیست قرار می‌گیرد.


در بیست و چهارمین ساخته‌ بلند مسعود کیمیایی بازیگرانی همچون فرامرز قریبیان، امین تارخ، خسرو شکیبایی، پولاد کیمیایی، مهناز افشار، لعیا زنگنه و داریوش ارجمند به ایفای نقش می‌پردازند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما