مشائی:احمدی نژاد گفت یک سال دیگر کافر می شوم

مشائی در دیداری غیر خصوصی با بیان اینکه عده ای تلاش می کنند به هر تقدیر مرا تخریب کنند گفت:آقای احمدی نژاد به من گفته است که تو چوب من را می خوری.من را نمی توانند بزنند به تو گیر می دهند.

به گزارش جهان وی سپس پیش بینی کرد که البته نوبت احمدی نژاد هم می رسد و زمان تحقق این پیش بینی را یک سال و نیم دیگر دانست.

وی با بیان اینکه البته آقای احمدی نژاد هم می داند که نوبت خودش هم می رسد گفت:یک روز آقای احمدی نژاد به من گفت که تا یک سال دیگر من کافر می شوم.

مشائی در ادامه توضیح داد که البته منظور ایشان این بود که این ها مرا کافر خواهند خواند.

وی سپس تاکید کرد از تمام کسانی که علیه من مطلب خلاف نوشتند شکایت می کنم تا مسائل روشن شود.

وی ادامه داد:از نظر آقای شریعتمداری من مسلمان هم نیستم.از نظر ایشان من جاسوس و منافق و عضو کودتای مخملی هستم.

برای خیلی از شما شریعتمداری مظهر حمایت از دولت است.اما ایشان اصلا احمدی نژاد را قبول ندارد.من این موضوع را اثبات می کنم.یک سال دیگر خواهید دید.این که ایشان نماینده رهبری هستند دلیل نمی شود که ما ایشان را نقد نکنیم.شما در خیابان به خیلی از کسانی که نسبت شان به رهبر انقلاب بیشتر از ایشان بوده است فحش دادید.این دلیل نمی شود که بخاطر این نسبت وی را نقد نکنیم.من این حرفها را قبول ندارم.

رئیس دفتر رئیس جمهور سپس اظهار داشت:عزیزان من یک کلمه اصولگرائی کافی نیست.در میان اصولگرائی آن آدم گنده ای که همه شما می شناسیدش هم وجود داشت که احمدی نژاد در پیش از انتخابات دوره نهم نسبت به حضور او هشدار داد.

دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹