مشایی ممنوع ‌التصویر است ؟

صداوسیما از پوشش خبری اقدامات اسفندیار رحیم مشایی ، رئیس دفتر رئیس جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری که به عنوان جانشین محمود احمدی نژاد در شورای ایرانیان خارج از کشور در طول ماه های اخیر در سفرهای متعدد خارجی به بلاروس ، سوییس و … دیدارهایی را با مقامات این کشور ها داشته خودداری کرده است.

این در حالی است که در طول ماه های گذشته ، رحیم مشایی تنها در یک برنامه سیاسی در شبکه چهار سیما به صورت مفصل حاضر شده است و در بخشهای خبری دیگر صدا و سیما خبری از فعالیت های نزدیک ترین یار رئیس جمهور نیست.

یک منبع آگاه خاطرنشان کرد: به دستور مقامات عالی رتبه صدا و سیما و معاونت سیاسی این سازمان از پخش اخبار و گزارش های خبری دیدارهای مشایی در بخش های مختلف خبری شبکه های رسانه ملی جلوگیری به عمل آمده است .

به گفته این منبع آگاه ، جلوگیری از پخش اخبار و گزارش های خبری در مورد دیدارهای مشایی در خارج از کشور و سایر فعالیت ها و حضور وی در مجامع مختلف به توصیه برخی جریانهای سیاسی صورت گرفته تا از مطرح شدن نام وی در افکار عمومی و تنشهای سیاسی و رسانه ای بعدی جلوگیری شود.

ممنوع شدن پخش تصاویر مربوط به دیدارهای رحیم مشایی از رسانه ملی در حالی اتفاق افتاده است که در ماه های گذشته شماری از بازیگران ممنوع التصویر پس از دیدار با مسئول دفتر رئیس جمهور و رایزنی با وی موفق شده بودند مشکلات خود را حل نمایند.


ببین نیوز