مصدومیت بازیکنان پرسپولیس یخ هاى تهران را تمام کرده است!!

سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مصدومیت بسیار زیاد بازیکنان پرسپولیس، پزشک تیم را خسته و یخ هاى تهران را تمام کرده است!

به گزارش سرویس ورزشی خبرگزاری آریا، افشین قطبى در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازى در هفته سوم رقابت هاى لیگ برتر مقابل تیم ملوان، اظهار کرد: خوشبختانه فضاى تیم بسیار خوب و آرام بخش است و تمرینات با روند خوبى دنبال مى شود؛ البته بازیکنان ما زیاد مصدوم مى شوند که فکر مى کنم، پزشک تیم خسته شده و تمام یخ هاى تهران به خاطر مصدومیت بازیکنان ما تمام شده است!


وى در مورد مصدومیت «میثاق معمارزاده» و دروازه بان جایگزین وى گفت: به هر حال آسیب دیدگى معمارزاده یک اتفاق ناراحت کننده براى ما بود. در تلاش هستیم تا او زیر نظر بهترین متخصصان دنیا تحت عمل جراحى قرار گیرد و تصمیم داریم در مدت زمانى که او را در اختیار نداریم، دروازه بان خوبى را به جمع تیم اضافه کنیم تا خیالمان از بابت دروازه تیم راحت باشد. قطبى درباره تاثیر مصدومیت برخى بازیکنانش در بازى هاى آینده این تیم گفت: متاسفانه ما بازیکنان مصدوم زیادى در تیم داریم که پزشک ما هم در تلاش است تا هرچه زودتر آنها بهبودى یابند؛ به هر حال مربى در یک تیم باید طورى کار کند که همیشه بازیکنان آماده در پست هاى مختلف داشته باشد تا در مواقع ضرورى از آنها استفاده کند. ما هم برنامه تمریناتمان را در روزهاى اخیر بر همین اساس طرح ریزى کردیم و سعى مى کنیم نفرات ذخیره، بازیکنان اصلى را پشتیبانى کنند. ما حضور در ۳ جام را طى فصل آتى در پیش داریم که از این رو مصدومیت هاى مختلف نباید تاثیر زیادى در عملکرد تیم داشته باشد.


سرمربى تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره حضور مهاجم برزیلى، در پرسپولیس، خاطرنشان کرد: حضور این مهاجم توانمند در تیم پرسپولیس قطعى و نهایى شده است و او طى روزهاى آینده به تهران خواهد آمد؛ البته او تا حدود ۲ هفته نمى تواند براى ما بازى کند و پیش بینى مى کنم از بازى در هفته ششم لیگ برتر بتواند در ترکیب تیم جاى گیرد.


وى در ارزیابى از بازى مقابل تیم ملوان نیز گفت: ملوان همیشه تیم خوبى بوده و نتایج ضعیف آنها در ۲ هفته ابتدایى لیگ نباید ما را گول بزند. آنها با مربى خوب و هواداران پرشمارشان همیشه نشان دادند که تیمى خطرناک براى هر حریفى بودند، به خصوص زمانى که ما باید در انزلى به مصاف آنها برویم، کار براى ما سخت تر مى شود. قطبى افزود: تمام تلاش ما این است که با آمادگى هرچه بیشتر به مصاف این تیم برویم و با کسب پیروزى، جایگاه صدر جدول را داشته باشیم؛ البته به واقع مى دانم که گرفتن ۳ امتیاز از تیم ملوان در انزلى کار بسیار دشوارى است.