محصولات دانلودی

مصدویت حسین کعبى جدى است

 به گفته دکتر فرید زرینه پزشک تیم فوتبال پرسپولیس ، حسین کعبى بازیکن این تیم که روز جمعه در دیدار با تیم استقلال دچار آسیب دیدگى شد، حدود سه هفته از میادین ورزشى دور خواهد بود.


به گزارش سرویس ورزشى آریا، حسین کعبى که اولین بازى خود را براى تیم پرسپولیس تهران دیروز جمعه انجام داد در دقایق پایانى دربى شصت و دوم طى برخورد با على انصاریان مدافع تیم استقلال دچار مصدومیت شد و زمین را ترک کرد.وى افزود: بررسى‌ها نشان داد که کعبى از ناحیه دنده دچار ضرب دیدگى جزیى شده و شکستگى دیده نمى‌شود. این بازیکن ازناحیه ارنج دچار ضرب دیدگى شدید شده ودست وى باید یک هفته در آتل باشد وبعد از یک هفته نیزنیاز به دوهفته فیزیوتراپى دارد.زرینه تاکید کرد: تلاش خواهیم کرد تا مدت زمان فیزیوتراپى کعبى را به یک هفته و یا ‪۱۰روز کاهش دهیم و وى را به بازیهاى تیم پرسپولیس برسانیم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 22
  • ۱۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما