مصطفوی: حضور سرمربی ایرانی کوتاه مدت است

مصطفوی: حضور سرمربی ایرانی کوتاه مدت است


خبرگزاری فارس: دبیر فدراسیون فوتبال از انتخاب سرمربی ایرانی برای تیم ملی فوتبال در کوتاه مدت خبر داد و گفت: نخبگان و کارشناسان فوتبال کشور نیز بر روی حضور سرمربی ایرانی متفق القول هستند.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت خبری سازمان تربیت بدنی، داریوش مصطفوی با اشاره به نشست هم اندیشی فوتبال در روز گذشته گفت: همه مربیان بزرگ و اصحاب فن در این نشست بر این نکته توافق کردند که در کوتاه مدت این مربیان داخلی هستند که می توانند گره گشای فوتبال در مقطع حساس کنونی باشند.
وی تصریح کرد: آنان همچنین بر روی این نکته توافق کردند که حرکت فوتبال ایران به سمت فوتبال روز و نوین دنیا در بلندمدت نیاز به حضور مربیان درجه یک و ممتاز خارجی دارد، برای همین ما برای کوتاه مدت از وجود یک مربی ایرانی که اکثریت نیز بر روی وی اجماع کرده اند استفاده خواهیم کرد؛ تا تیم ملی با سرعت بیشتری برای حضور در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا آماده شود.
وی اظهار داشت: بدیهی است ما ضمن ارزش و احترام به نظر جمع، از حضور یک مربی ایرانی با قدرت حمایت می کنیم و ان شاء الله با تلاش جمعی همه شرایط را نیز برای آماده سازی خوب تیم ملی فوتبال آماده خواهیم کرد تا این تیم با قدرت پا به مرحله مقدماتی جام ملت ها بگذارد.