مصطفوی: AFC مدیران جدید فدراسیون فوتبال ایران را به رسمیت می‌شناسد

دبیر موقت فدراسیون فوتبال گفت: شانس اردن برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی کشورمان در روز نوزدهم مرداد بیش از تیم‌های امارات و قطر است.


داریوش مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: برای کسب آمادگی بیشتر تیم ملی در حال مذاکره با چند تیم از حاشیه‌ی خلیج فارس هستیم که در این میان شانس اردن بیش از تیم‌های امارات و قطر است. ضمن این که زمان برگزاری این دیدار ۱۹ مرداد خواهد بود.


وی افزود: همچنین تیم ملی در مهر سال جاری در تورنمنتی که با حضور تیم‌های عراق و اردن برگزار می‌شود, شرکت خواهد کرد.


مصطفوی درباره‌ی تغییر اساس‌نامه‌ی فدراسیون فوتبال گفت: گروهی متخصص در حال بررسی چگونگی تطبیق شرایط داخلی فوتبال ایران با فیفا است.


وی درباره‌ی نشست مدیران و مربیان فوتسال با اعضای این کمیته گفت: این جلسه به دنبال مطرح کردن بحث خرد جمعی از سوی دکتر احمدی‌نژاد و مهندس علی‌آبادی تشکیل شده است. ما نظرات را جمع می‌کنیم؛ وظیفه‌ی فدراسیون فوتبال هدایت این نظرات است. اگر در این جلسه نخبگان به این جمع‌بندی برسند که مربی خارجی به سود فوتسال ملی است, از مربی خوب خارجی استفاده می‌کنیم؛ اما, اگر به این جمع بندی رسیدند که مربی داخلی می‌تواند مثمرثمر باشد, از متخصصان بسیاری که در فوتسال کشور حضور دارند, استفاده خواهیم کرد.


مصطفوی درباره‌ی این که AFC مدیران جدید فدراسیون فوتبال ایران را به رسمیت نمی‌شناسد گفت: باید با وجدان و آگاهی در این باره اظهارنظر کنیم. متاسفانه بعضی روزنامه‌ها برای فروش بیشتر اقدامات ناصحیحی را انجام می‌دهند. ما در حال پیگیری هستیم و با کنفدراسیون فوتبال آسیا کوچک‌ترین مشکلی نداریم و آنها مدیران جدید فدراسیون را به رسمیت می‌شناسند.