سوپرمارکت آنلاین

مصطفی دنیزلی: فعلا بادامکی در ترکیب پرسپولیس جایی ندارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در مورد کنار گذاشتن حسین بادامکی از تمرینات این تیم گفت: بازیکن حق ندارد از مربی و کادر فنی ناراحت شود، بادامکی نیز به دلیل رفتاری که پس از داربی داشت او را از تمرینات اخراج کردم.


مصطفی دنیزلی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: اگر امروز او به تمرینات نیامد به این دلیل است که من گفته بودم دیگر به تمرینات پرسپولیس نیاید چرا که برای من پیش از هر چیزی نظم و انضباط اهمیت دارد.


وی تاکید کرد: هر فوتبالیستی حق دارد به دلیل ذخیره بودن ناراحت باشد اما، نباید این اجازه را به خود بدهد که از مربی تیم عصبانی شود و ادعاهای خارج ضابطه داشته باشد.


دنیزلی تاکید کرد: بادامکی فعلا در ترکیب پرسپولیس جایی ندارد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد بازی تیمش برابر مس کرمان گفت: نیم فصل گذشته پس از بازی با استقلال تهران و از بازی با مس کرمان تیم پرسپولیس بازی های خوبی انجام نمی‌داد، در آن زمان مشکلات زیادی به سراغ تیم ما آمد امیدواریم که در نیم فصل دوم این اتفاقات تکرار نشود.


وی افزود: وظیفه‌ی یک مربی این است که در جریان بازی و در بین دو دروازه برنامه‌ریزی‌های خود را عملی کند. امیدوارم که در بازی برابر مس کرمان نیز بتوانیم آنگونه که شایسته است بازی کنیم.


دنیزلی همچنین در مورد این که چرا پرسپولیس نمی‌تواند امتیاز کسب کند؟ گفت: متاسفانه در برخی موارد شرایط بازی با ما یار نیست. در بازی با استقلال به رغم این که خوب بازی کردیم نتوانستیم سه امتیاز را کسب کنیم اما، در کنار همه‌ی این‌ها ایجاد کردن موقعیت‌های گل توسط بازیکنانم برایم دارای اهمیت فراوانی است.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: فکر می‌کنم این هفته در برابر مس کرمان بتوانیم از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنیم و آنها را تبدیل به گل کنیم.


دنیزلی همچنین در مورد استفاده از سایر بازیکنان برای زدن پنالتی‌ به ایسنا گفت: بازیکنان دیگری هم داریم که پنالتی بزنند. مطمئنا اگر لازم شد از بازیکنان دیگر استفاده خواهیم کرد.


دنیزلی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که فکر می‌کنید استقلال قهرمان لیگ برتر باشد یا سایپا گفت: من تنها به تیم خودم فکر می‌کنم و در مورد آن برنامه‌ریزی دارم، به سایر موارد هم توجهی نمی‌کنم.


دنیزلی تاکید کرد: پرسپولیس در پایان رقابت‌های لیگ برتر در بین سه تیم اول جدول خواهد بود.


دنیزلی همچنین از سه اخطاره بودن ساها خبر داد و تاکید کرد که مصدومیت حسین کعبی بهبود یافته است.


انتهای پیام