مطلب عجیب درمورد استفاده از نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ

قهوه تلخ و فراماسونری ؟

این تصویر یک لژ فراماسونری است . لژ ها با معماری مثلث و چشم معمولا ایجاد میشوند مثلا تصویر لژ بزرگ بیلدربرگ رو میتونید در اینجا ببیندید که با حالت مثلث و چشم ایجاد شده .

 


و این هم نمایی از ساختمانی که در مجموعه قهوه تلخ، با معیار لژهای ماسونی به نمایش در آمده :

 

———————-

و اما بررسی نشان دادن نظام درجه ۳ ماسونی در سریال قهوه تلخ :

به این نکته توجه کنید :

“بر اساس کتاب “مبانی فراماسونری” نوشت هارون یحیی، در صورتی که دست زیر کت با زاویه صفر قرار بگیرد نشان میدهد شخص مورد نظر دارای نشان درجه ۳ ماسونی میباشد.”

 

کارل ماکس، موسس مکتب مارکسیست در حال نشان دادن نظام درجه ی ۳ ماسونی:

 

 

استالین، در حال نشان دادن نظام درجه ی ۳ ماسونی:

 

 

و در سریال قهوه تلخ، سیامک انصاری در حال نشان دادن نظام درجه ی ۳ ماسونی:

 

تصویر جناب سیامک انصاری که در حال نشان دادن نظام درجه ۳ ماسونیست؛ در قسمت ۹ و در دقیقه ۳۳ اتفاق می افتند. همن طور که میدانید ۹ و ۳۳ از اعداد مقدس ماسون است ..

به کارگیری ستاره ۶ پر ( هگزاگرام – hexagram) یا ستاره صهیون که از ستاره های مشهور فراماسون هاست . این ستاره بنابر نظر محققین ( از جله علی اکبر رائفی پور ) از قرن ۷ وارد آیین یهودیت شده . این ستاره از ستاره های مهم در جن پرسی و پرستش شیطان است . به طوری که تفاسیر متعددی از این ستاره در آیین فراماسونری شده است :

 

در قسمت اول این تصویر دوربین مدام از سمت این ستاره ۶ پر به جای دیگر تصویر کشیده میشود. نکته اینجاست که هر شکل ۶ پری ، ستاره ۶ پر نیست . اما نکاتی در قسمت اول این تصویر نهفته که بسیار جالب است :

محل فیلم برداری این سریال در کاخ نیاوران است . تارخچه ای کوتاه ای کاخ نیاوران :
“عملیات احداث این کاخ به دستور محمدرضا پهلوی در سال ۱۳۳۷آغاز گردید و با وقفه‌ای که در ساخت آن پیش آمد در سال ۱۳۴۶ به اتمام رسید و به محل سکونت محمدرضا پهلوی و خانواده اش اختصاص یافت.”

اما محمد رضا پهلوی کیست ؟ وی یکی از ماسون های یکی از لژهای ایران است .بنابر این چون یک ماسون است و پادشاه ایران است باید محل سکوت وی دارای شاخصه های ماسونی باشد.

اما نکته اینجاست که چرا کارگردان سریال قهوه تلخ باید محل فیلم برداری را جایی اعلام کند که آن محل دارای شاخصه های ماسونی است . و اگر هم مجبور هست چرا باید از این نماد ها به طور مداوم تصویر برداری کند ؟

در قسمت دوم این تصویر هم ستاره ۶ پر یا صهیون در گوشه دیوار که با سایه ترسیم شده است دیده میشود.

——————–

باز هم ستاره ۶ پر ، اینبار در انگشتر یکی از شخصیت های فیلم :

 

——————————–

نماد تک چشم در سریال قهوه تلخ. تک چشم ( چشم چپ) یکی از نماد های فراماسون هاست که تفاسیر متعددی از آن شده اما یکی از تفسیر های جالب از تک چشم این گونه تبیین شده است :

“. در زمانی که حضرت ابراهیم قصد داشت اسماعیل را قربانی کند شیطان بارها او را وسوسه کرد و قصد داشت وی را از این کار منع کند و ابراهیم به سمت او سنگ میزد و آخرین سنگ به چشم راست شیطان خرد و چشم راست شیطان کور شد. بنابراین به کار بردن نماد چشم چپ به احترام پادشاه آنان یعنی شیطان است”

در این سریال نماد تک چشم (چشم چپ) را میتوان مشاهده نمود :

 

 

و در کارکتر دواءالملک :

 

 

——————————

و جالب ترین جای مطلب این که دوربین در قسمت های مختلف به ستون های ماسونی کاخ کشیده میشود اما در چه زمانی ؟ در قسمت ۲۷ (۹=۲+۷) و در دقیقه ۳۳ تصویر بر روی ستون هایی که یا طراحی لژ های ماسونی ساخته شده است کشیده میشود. باز هم دو نماد ۹ و ۳۳ را در سریال قهوه تلخ مشاهده شد :

 

 

اما این ستون ها چه ستون هایی هستند ؟ این ستون ها دقیقا شاخصه های ستون های ماسونی را دارند که در لژ ها استفاده میشود . ۲ ستون ماسونی کنایه از ۲ ستون معبد سلیمان است که فراماسون ها معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان ۲ ستون قرار داشته و البته چند تفسیر دیگر هم از این دوستون میشود که در این جا به آن اشاره نمیکنیم .برای نمونه این تصاویر را نگاه کنید :

 

 

و این تصویر :

 

 

یکی از جالب ترین عکس ها ، تصویر کارگردان است که در کنار ستون ماسونی ایستاده .(البته این تصویر در چند قسمت تکرار میشود ). فعلا به دلیل برخی شرایط از تفسیر نام کاراکتر “بلوتوث” چشم پوشی میکینم :

 

در سمت چپ این تصویر، سر یکی از اسطوره های تاریخ بر روی یک ستون ماسونی و در سمت راست هم جرج واشنگتن (ماسون اعظم ) به علاوه ستون ماسونی معروف، دیده میشود.

——————-

چند نکته جالب (ارتباطی با سریال قهوه تلخ ندارد ) :

در سریال شب های برره از بز به عنوان یک موجود دوست داشتنی استفاده میشود. و البته بز در آیین فراماسونری هم یک حیوان مهم محسوب میشود. به طوری که بز بافومت (baphomet) یکی از نماد های مهم فراماسون هاست . در آیین فراماسونری هر چه در ادیان دیگر مقدس باشد برای آنان نحس است و البته در اکثر موارد هم عکس آن صدق میکند مثلا این که چرا بز برای آنان مقدس شد؛ یک علت جالبی دارد که :

گفته میشود در زمان حضرت نوح (ع) که قرار بوده حیوانات را در درون کشتی قرار دهد، یک حیوان از فرمان نوح (ع) سرپیچی میکند و نوح هم اشاره ای به آن میکند و یک نقص در بدن آن حیوان ایجاد میشود اما آن چه حیوانی بود؟ درست فهمیدید آن حیوان بز بود . و در آیین فراماسونری برعکس آن عمل میشود و بز به عنوان یکی از مهم ترین نماد هایشان قرار میگیرد . نه حیوانی که سرپیچی کرده است .

و خیلی جالبه که در پول هایی که هنگام پخش سریال شب های برره پخش میشد ؛ نماد هرم ناقص و بز ( بزی که چشم چپش به روی شماست ) دیده میشود که بسیار جای تامل دارد:

 

در سریال نقطه چین شعری خونده میشه با عدد ۶۶۶(۶۶۶ سه تا شیش داره بقالی سرکوچه کیشمیش داره…) که حتما می دونید ۶۶۶ عدد شیطان محسوب می شه.

.
هدف ما از درج این مطلب فراماسون جلوه دادن کارگردان یا بازیگران و نویسندگان سریال قهوه تلخ نبود بلکه هدف نشان دادن تفکری فراماسونی است که متاسفانه در این سریال به صورت آگاهانه یا غافلانه نشان داده شد .

.

در این تصویر یکی از بازیگران که به به دلیل فریب خوردن از دست کاراکتر “بلوتوث” به زمین افتاده، در حال بیهوشی کلماتی رامیگوید که، این کلمه شباهت بالایی به کلمه ” کابالا ” دارد. (این نشان رو چند نفر از محققین نیز تایید کرده اند) . این اتفاق در قسمت نوزدم افتاده است.

اما کابالا چست ؟ کابالا به بیان ساده، پدربزرگ تفکر فراماسونری است . که در واقع تفکر فراماسونری، اکثر نماد ها و عقاید خود را از کابالا گرفته است .

—————————-


در یکی از پلان ها در یکی از قسمت ها در دقیقه ۱۳ و ثانیه ۱۱ ،تصویر از دو ستون، گرفته میشود که اگر فرض کنیم که طراحی ستون ها ماسونی نیست اما چه جالب است که در چه دقیقه ای اتفاق می افتد . اعدادی که برای فراماسون ها و گردانندگان اصلی آن یعنی یهودیان منحرف، اعدادی مقدس است .

چرا ۱۱ و ۱۳ برای یهودیان منحرف (گردانندگان فراماسونری ) مقدس است ؟

عدد ۱۱:

 

آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا ۱ و این دو تا ۱ در کنار هم عدد ۱۱ را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .عدد ۱۳ چرا مقدس است ؟

. در زمان یکی از پادشاهان ایرانی -احتمالا- خشایار شاه، در آن زمان قرار بوده که به روم حمله بشود. یکی از وزرا یا نزدیکان شاه، گوشزد میکند که کشور الان نیاز به حمله به روم را ندارد و شاید امپراتوری تضعیف شود و شاه نیز قبول میکند که حمله نکند. اما یهودیان چون با رومی ها دشمنی داشتند و دشمن دیرینه یکدیگر بودند؛ میخواستند که شاه به روم حمله کند. برای این کار طی نیرنگی به شاه نزدیک شدند و پس از خوراندن شراب به شاه در روز ۱۲ فروردین، حکم قتل ۷۷ هزار ایرانی که مخالف یهودیان دربار بودند را از شاه گرفتند و روز ۱۳ فروردین حکم را اجرا کردند. به خاطر همین است که ۱۳ برای ایرانی ها نحس است و به همین دلیل ۱۳ از اعداد مقدس آنان شد چرا که آن دو نفر یهودی در روز ۱۳ خدمت بزرگی به قوم یهود کردند که البته قبر این دونفر هم اکنون در همدان است و در پروژه از نیل تا فرات اسرائیل، میخواهند این قسمت از ایران را جدا کنند چرا که مقدس ترین مکان بعد از اورشلیم، همین منطقه درهمدان است.

—————————-

در هنگام ورود کاراکتر “بلوتوث” به داستان، وی شعری میخواند که بسیار عجیب است . یک یونانی چنین شعری را درباره مشرق و سرزمین امن و موعود میخواند :

سرزمین امن و قرار ؟ پرندگان مهاجر ؟ . این جملات ما را به یاد رژیم اسرائیل می اندازد که مردمانش مهاجرانه به آنجا رفتند و آنجا را ارض موعود می دانند.

—————————-


در هنگام ورود کاراکتر بلوتوث به داستان وی به یکی از بازیگران، یک زیتون میدهد . چقدر جالب است که زیتون (اگر اشتباه نکنیم )عبری آن همان “موسی” (ع)، پیامبر قوم یهود میشود . و به طور اتفاقی زیتون در پشت دلار های آمریکا به شکل جالی به کار رفته مثلا در پشت یک دلاری در سمت راست ۱۳ برگ زیتون دیده میشود. البته تا آنجا که بررسی کردیم در طرح های قدیمی هیچ کدام از تاج هایی که سزار های یونانی بر سر میگذاشتند میوه زیتون نداشت شاید هم ما ندیدیم !—————————-

در پلان های متعدد این سریال کاراکتر بلوتوث مدام دست راست خود را به بالا میبرد که با یاد واره جرج واشنگتن (ماسون اعظم که دارای نشان ۳۳ ماسونی بود ) در آمریکا تقارن دارد . البته خود مردم آمریکا هم از دیدن این یادواره در هنگام رونمایی تعجب کردند.و البته یادواره جرج واشنگتن هم با مجسمه بز بافومت شباهت بالایی دارد :


ااین تصویر نماد حالت ایستادن ماسون های اعظم (آنان که درجه ۳۳ دارند) است .


—————————-

یکی دیگر از سخنان جالب کاراکتر بلوتوث سخنانی که در باب کشتن افراد میزند :تنها کسی که از آغاز خلقت تاکنون چنین کاری کرده کسی نیست جز شیطان ! و بسار جالب است که در هنگامی که بلوتوث میخواهد از کاخ برود؛ او میگوید من رو هرگز با این ها مقایسه نکن من از همه این ها بدترم ! .

—————————-


دریکی از پلان ها، در دقیقه ۱۳، بلوتوث به یکی از بازیگران میگوید که بند پشت لباس من رو ببند. هنگامی که کاراکتر مذکور در حال بستن بند است یک نشانی شبیه هلال در پشت بلوتوث میبیند که این نشان، علامت فردی است که قرار است این مملکت رو به اوج اقتدار خودش برساند . این حرکت به امام زمان (عج) تشابه دارد که بر روی صورت خود یک خال دارد و قرار است بیاید تا جهان را از دست ظالمان خارج سازد .

—————————-


و باز هم ، هنگامی که بلوتوث از یکی از نگهبانان نامش را میرسد وی میگوید که نامش “داوود ” است . بعد بلوتوث در هنگامی که سر به آسمان دوخته است میگوید ” چه اسم زیبایی ” و بسیار جالب است که در زمان ۲۲:۲۲ اتفاق می افتد.

اما داوود کیست ؟ داوود همان پیامبری است که فراماسون ها به آن پادشاه میگویند و حتی نام یکی از شهر هایشان را به این نماد گذاشته اند. مثلا تا به حال تعجب نکردید که واشنکتن دی سی (Washington DC) دی و سی آخر به چه معناست ؟ به معنی “David Capital ” یعنی پایتخت داوود است .

و عدد۱۱ (مقدس ترین عدد) وضرایب آن هم از مهم ترین اعداد فراماسون هاست و اون رو به کار میبرن مثلا :

جنگ ۲۲ روزه غزه

-جنگ ۳۳ روزه لبنان

-اسرائیل در مدار ۳۳و ۳۳ شمالی قرار دارد

-آفریقای جنوبی در مدار ۳۳ و ۳۳ جنوبی قرار دارد.( به بازی های جام جهانی در این منطقه که البته نماد های ماسونی در آن به کار رفته است توجه کنید)

-انداختن بمب هیراشیما در مدار ۶۶(۳۳+۳۳) و ۳۳

-حمله نظامیان آمریکایی در اوایل انقلاب در طبس در مدار ۳۳ درجه ( جالب اینجاست که بسیاری از فرمانده های آمریکایی صحرای سمنان را برگزیده بودند اما چون طبس در مدار ۳۳ بود ترجیح دادند درآن منطقه فرود آیند)

-منطقه برمودا که لژهای ماسونی زیادی آنجاست در مدار۶۶ و ۳۳ قرار دارد.

-در نظام فراماسونری که عموما در غرب حاکم است هیچ فردی به قدرت نمیرسد مگر این که فراماسون باشد و البته روئسای جمهور ضد فراماسونری کشته میشوند. مانند :

– کشته شدن آبراهام لینکلن در صندلی شماره۳۳ تئاتر
– کشته شدن جان.اف.کندی در شهر دالاس ایالت تگزاس در مدار ۳۳ درجه

—————————-

در قسمت ۱۵ در دقیقه ۱۸ کاراکتر برزوخان عدد ۹۱۱ را به کار میبرد. چقدر جالب است که در حادثه یازدهم سپتامبر این حادثه در روز ۹ و ماه ۱۱ انجام شد و دقیقا ۹۱۱ روز بعداز انفجارات مادرید اتفاق افتاد و در نهمین سالگرد ماجرای فروریختن برج های منهتن، قرآن سوزی های متعددی انجام پذرفت .


چرا ۹ مقدس است ؟

 

در افسانه های ماسون ها آمده است که” هیرام ” معبد سلیمان (از نظر یهودیان فراماسون، حضرت سلیمان پیامبر نبوده بلکه جادوگر بوده و به او شاه سلیمان می گفتند) را ساخته است. درواقع ناظر بر ساخت معبد بوده است. عده ای (به دلیل نگفتن چند اسم رمز) هیرام رامیکشند و بدن او را قطعه قطعه میکنند. در همین میان، ۹ ماسون قطعه های بدن هیرام را به هم میچسبانند و هیرام زنده میشود و به همین خاطر عدد ۹ برای ماسون ها مقدس میشود . و تحلیل دیگری که ۹ را مقدس میکند این است که عدد ۹ کنایه از معجرات ۹ گانه موسی (ع) است . که نشان درجه ماسونی هم کنایه از دست نورانی موسی است، هنگامی که آن را در لباس خود میکرد.

منبع: گروه فرهنگی vavp

shafag.net

51 نظر برای "مطلب عجیب درمورد استفاده از نمادهای فراماسونری در سریال قهوه تلخ" ارسال شده
 1. فاطمه گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ×××××××××××××××××××××××××××××××××××××
  ببخشید مطلبم طونانیه یه خورده!!!!!!!!!
  ×××××××××××××××××××××××××××××××××××××
  طرح ساختمان مجلس رو از ات و آشغال های زمان شاه پیدا کردن و درست کردن!!!!!
  اصلا اینایی که مخالفا گفتن قبول!
  چرا یه معمار ماسونی…باید بیاد آبیلیسک ای که مسلمانان در حج بهش سنگ میزدند رو خراب کنه و یه دیوار کوفتی بسازه!!!!که احتمالا پر از نماد های مقدس و الهیه!
  چرا باید یه برج کنار خانه ی کعبه بسازه که دقیقا در ۱۱و۱۱دقیقه سایش روی کعبه بیفته!!!!
  سالهای سال کسی به حرمت خانه ی خدا ساختمان بلندتری رو کنار خانه کعبه نساخته بوده که یهویی سر و کله ی ماسونها پیدا شده؟!
  نه!
  ماسونها نمیتونن بر ما پیروز شن!چون قدرتشون پوشالیه و قدرت واقعی دست خداست و خدا وعده داده که وارثان زمین قدرت های پلید نیستن!!!
  چشماتونو باز کنین تا ببینید و باهاشون مقابله کنین!!!!
  من وجود جن رو قبول دارم چون مسلمونم!
  بنابر این میتونم قبول کنم که انسانهایی دارن میپرستنش!!!!!!!
  این اتفاقی نیست که وقتی تو روایات داریم که دجال تک چشمه و علامت ماسون ها تک چشمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ماسونها به شدت نماد گرا هستند!!!!!”به شدت”!
  در ضمن هر کی دستشو یه وری بگیره یا بلند کنه یا هر چی ماسون نمیشه!!!!
  هرکی عقلش برسه مطمئنا میفهمه که علامت ها بخاطر اینن که به طرفدار ها یا دوستانشون اعلام کنن که ماسون هستن!!!!!فقط علامته!!!!
  مثلا برای من و دوستام علامت دوستی اینه که به هم دست بدیم یا به هم سلام و علیک کنیم!
  قهوه تلخو که دیدم فکر کردم چقدر مسخرس که دستشو اونطوری میگیره!!!!
  و چقدر جالبه که داره یک دنیای دیگه رو به تصویر میکشه!!!
  در مورد مهران مدیری خیلی هم مطمئن نیستم اما این جمله به توجه به عکس مهران مدیری
  {امام علی ع:
  “او از فرزندان ابوسفیان است به سرزمین آرامش و آسایش وارد میشود و بر منبر آن تکیه میزند”بحار ج ۵۲ ص ۲۰۵}
  و این جمله آشنا رو کجا شنیدید؟!
  البته اینکه این سرزمین فلسطینه یا ایران یاهر جای دیگه…
  بایدبیشتر تحقیق کنیم!!!!
  اما بهر حال دقیقا نمیشه گفت یازیگرها یا کارگردان این فیلم ماسون اند شاید نباشن

 2. من گفت:

  بسیار بسیار مسخره

 3. پروتی گفت:

  میدونین مشکل ما چیه مشکل اینه که عادت کردیم از هر روشی برای رسیدن به هدفهامون استفاده کنیم اگر اینجوریه پیشنهاد میکنم به عکس بانک قوامین…ساختمان مجلس شورای اسلامی…و بخش داخلی اون …ارم بانک تجارت دقت کنید و بعد برید داد بزنید مملکت ما ماسون هست…جمش کنین بابا

 4. شیطان بزرگ گفت:

  منظورم فراماسون بود یه ویرایش واسه نظرات بزارید

 5. شیطان بزرگ گفت:

  کل دنیا رو فراموسونها اداره می کنند

 6. فردین گفت:

  زیاد تحقیق کردی عزیز.این همه عدد وعلامت .؟فکر نمیکنی این خودش گمراه کنندس؟انقدر عدد وعلامت واسه خودشون درس کردن هر کی هر کاری کنه میشه گفت از فرقه اوناست.همین خودش تفرقه زاست.وگرنه هنرمندای این مملکت شیطان پرستی؟؟!!!!! اگه حقیقت باشه که دیگه این همه داد زدن نمیخاد که بقیه باورشون بشه یا نه .یه شبه همه رو باید سر برید.

 7. فردین گفت:

  زیاد تحقیق کردی عزیز.این همه عدد وعلامت .؟فکر نمیکنی این خودش گمراه کنندس؟انقدر عدد وعلامت واسه خودشون درس کردن هر کی هر کاری کنه میشه ب گفت از فرقه اوناست.همین خودش تفرقه زاست.وگرنه هنرمندای این مملکت شیطان پرستی؟؟!!!!! اگه حقیقت باشه که دیگه این همه داد زدن نمیخاد که بقیه باورشون بشه یا نه .یه شبه همه رو باید سر برید.

 8. کیان گفت:

  آخه اون کاخ رو مهران مدیری ساخته یا باااااااااااااااااباااااااااااااش

 9. زینب احمدزاده گفت:

  اللهم عجل لولیک الفرج

 10. amir گفت:

  man motmaenam ina hamash alakie va hame chiz daste khodast

 11. اميد گفت:

  بسیار مطلب آموزنده ای بود.برای ظهور مهدی موعود صلوات

 12. kabala (shomare 3( گفت:

  ۹۰% cherte

 13. س گفت:

  دنیابه هیچ وجه دست اینانیست خودخدابرهمه چیزناظره…ازشون نترسیم…فقط بشناسیمشون!!!

 14. ش گفت:

  والانمیدونم همش حقیقت داره یانه
  ولی میدونم از اوناکه قدرت ونفوذشون تودنیازیاده بعید نیست نشانه هاشونوتوی دنیابه نمایش بذارن

  …به هرحال میگن دنیاباید اونقدربدوخراب بشه که امام زمون(ع)بیان وتغییری ایجادکنن…بیشک ظهورشون مرهم خوبی برای سردرگمی ماست…پس برای ظهورشون صلوات

 15. nader گفت:

  salam ba in tarif haei ke ma az mason mishnavim pas be ebarati begin ke donya daste inast dige , vali fekr nakonam injoori bashe, ma khodemoon darim bikhod oonaro bozorg jelve midim, ke in kar ham eshtebahe, pas shoma ham inghad tablighe oonaaro nakonid, moafagh bashid

 16. ....... گفت:

  بابا اینا چیه میگین درسته علامت ماسونی استفاده شده  یعنی اینا ماسونن عجبا هه هه

 17. خودمم گفت:

  هرفیلمی دقایق ۱۱-۱۳-۲۲-۳۳و… داره اینا که دلیل نمیشه.قبول دارم چندتا تصویر مشکوک بود ولی دیگه از اونطرف بوم نیافتید.

 18. حسن گفت:

  ضمن تشکر از گرداورندگان این مطالب،باید بگم که کارتون واقعا عالی بود،فکر میکنم آقای مدیری وهمکارانشون باید فکر کنن البته خیلی بیشتر از گذشته،باید بگم که این انتظار می رفت که این سریال آقای مدیری مثل بقیه آثارشون پر حاشیه باشه،در کل مثل اینکه ایشون خیلی دوست دارن تا نظر بینندگان در مورد خود شخصشون وآثاری که ارائه کردن عوض بشه.

  مجددا از تلاش گردآورندگان سپاس گزارم.

 19. اعور گفت:

  بیشتر مطالب درست بود. برای کسب اطلا عات بیشتر سریال ظهور رابیشنهاد می کنم تا با نظم نوین جهانی و فراماسونری آشنا بشید.

 20. ehsan گفت:

  اگه مدیری از روی عمد اینکارو کرده خدا لعنتش کنه

 21. رضا گفت:

  شعور منفی به هرصورتی که بتواند سعی میکند سوق به سمت شیطان را به مردم القا کند واین کار توسط یک نیروی فوق العاده هوشمند و قوی صورت میگیرد البته ناگفته نماند بالاتر از شعور مثبت نیست چرا که دست خدا بالاترین دستها است و نهایتا” این خیر است که بر شر پیروز میشود در هرصورت اجتناب ناپذیر است و ما در همه حال در معرض این شعور منفی قرار داریم فقط با توکل به خدا و قرارداشتن دائم در فاز مثبت است که میتوانیم از دست این دسیسه های شیطان بگریزیم و چون خوب بودن چیزی نیست که کسی نتواند تشخیص بدهد بهتر است با خودمان روراست باشیم و خوبی را انتخاب کنیم

 22. azazil گفت:

  خوب اصلا اینا ماسون دادا تورو سنه نه. اینا معتقد به بودا.یهود.هندو.شینتو.کنفسیوس بازم همون قضیه آقا دوست دارن. مگه ماسون بودن چه گ.ه.یه اینقد بزرگش کردین. اصلا خودتون ماسونین تا یه سال پیش کسی نمیدونس ماسون چیه الان همه سرو کلشون نشان ماسونی میندازن. دستشونو میکنن تو کتشون عکس میندازن از این جور … مردمم خلاء دار سریع ماسونتو میچپونن تو خلاء شخصیتی.

 23. ناشناس گفت:

  واقعا که.چه قدر پول می گیری که این مزخرفات رو بنویسی؟

 24. emm گفت:

  خانوم یا آقایی که اسمتو گذاشتی لوسیفر عوضش کن.لوسیفر یعنی شیطان

 25. faramson گفت:

  خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی چرتو پرته دیگه ادامه ندین خواهشان

 26. سیروان گفت:

  خیلی جالب بود

 27. کوثر گفت:

  تو زندگی روزمره و توی دنیا خیلی از این جور چیزا وجود داره . ثانیه به ثانیه این سریال رو یه ایراد از توش در اوردید. شاید خیلی از اینها درست باشه ولی خیلیاش هم بی خود اند.

 28. عاطفه گفت:

  عالی نبودبدم نبود ولی امیدوارم بازم مطلب توی سایتتون بذارین

 29. لوسيفر گفت:

  ترسناکه چون من پیمان رو میشناسم!!!دوستان هیچ وقت وارد این گروه نشید چون هرگز و هرگز نمیتونید خارج شید.

 30. مسعود گفت:

  مطمئنا وجود داره ولی چیزایی که گفتین تو این فیلم قطعا اشتباهه.الان من دست راستم بالاست شماره ۵ میشم؟؟؟ تا ۳۳ خیلی راهه؟؟

 31. ناشناس گفت:

  دری وری بود بابا

 32. امیرحسین گفت:

  مسخره تراز این نمیشه.یه مشت ادم بیکار نشستن این چرت و پرت هارو تحویل مردم ساده ی ما میدن.واقعا براتون متاسفم.

 33. ناشناس گفت:

  Az nzare man khoobe vali yekami efrat toosh bood
  Dar har soorat mamnoon vali che khoob bood ageh nzarate kargardan ya bazi garan ro ham darj mikardid

 34. ناشناس گفت:

  خوب بودولی همه مردم باید بدانند واقیت چیست

 35. علی گفت:

  مزخرف

 36. م گفت:

  من هیچ چیز عجیبی توی این ندیدم و می تونم انقدر نشونه توی همین ایران خودمون بگم.

 37. mxMostafa گفت:

  رئیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و همه مردم تهران ماسونی هستند چون:
  شماره پلاک خودروهاشون ۱۱ ، ۲۲ ، ۳۳ ، ۴۴ و ……

 38. ناصح گفت:

  و این بار برای این که مجموع نظرات از عدد ۱۳ بگذره.
  موفق باشید

 39. ناصح گفت:

  از همه دوستان هم می خوام که از فضای ادب دور نشن و همدیگه رو تحمل کنن.
  یکی حرفی زده، شما در فضای معقول و با ادب نقدش کن.
  لطفا به هم توهین نکنیم و بیرون از جعبه خودمون رو هم ببینیم.

 40. ناصح گفت:

  سلام
  فقط برای این که مجموع نظرات از عدد ۱۱ خارج بشه؟
  البته من بیشتر مطالب این مقاله رو قبول دارم.

 41. مهدی گفت:

  ماسون ها یک حقیقت غیر قابل انکار توی دنیای امروزن . اونقدر نفوذ دارن که باید حتی به خودت هم شک کنی . زمان پیروزی انقلاب از توی اسناد یک نفر ۱۵۰۰ تا اسم فراماسون ایرانی در اومد . اتفاقا همه این افراد بزرگان ایران بودن . یعنی ایران داشت زیر دستشون اداره می شد . فکر می کنی بعد انقلاب اونا کارو ول کردن . شک نداشته باش که بعد از انقلاب بیشتر شدن و همه جا رد پای خودشون رو میذارن . البته بازهم در مورد این موارد باید با احتیاط قضاوت کرد .

 42. مهمان گفت:

  آریان واقعا خیلی گاوی که معدلت شده ۱۱
  البته از طرز نوشتنت معلومه تو یه خط که نوشتی غلط املائی داری

 43. امیر گفت:

  چرتو پرته

 44. aryan گفت:

  من ترم پیش ۱۳ درس رو با با معدل ۱۱.۶۶ گزروندم!!!اگه به حرف این دوستان جو زده باشه من و استادام همه ماسون هستیم!!!!!!

 45. حسین گفت:

  مرسی ممنون خیلی جالب بود
  اونایی که میگن اینا خرافاته ایشالا از خواب بیدار بشن

 46. sheida گفت:

  خیلی چرت و مسخره بود

 47. من گفت:

  بدون سلام
  یعنی خاک بر سر ما..
  که همه چی رو بیخودی به هم ربط میدیم….

 48. ساقی گفت:

  دستتون درد نکنه عکسای جالبی بود ولی یه خورده افکارتونو عوض کنید خیلی ضایع بود خدارو شکر مدیری سیده

 49. ناشناس گفت:

  برای کسانی که چون کبک سرشون و تو برف مخفی کردند این موضوع عجیبه ، نه عزیزان اعتقدات مردم در پوشش هنر خیلی وقته به بازی گرفته شده ، جدا از هنر بیشتر به محیط اطرافتون دقت کنید می بینید که کم کم نام و یاد امام و شهدا را دارند حذف میکنند از میادین و خیابان ها و ادارات و … نمونش میدان انقلاب تهران و بانک ها و نماد های بکار رفته در شهرها مثل شیراز و … و اما اگر در خانه کس است یک حرف بس است ! العجل یا صاحب الزمان

 50. بلوتوث گفت:

  تمام جملات دارای تناقض بودند.این راه درستی برای تخریب یک کارگردان و عوامل مربوط به فیلم نیستتتتت.

 51. مريم گفت:

  جالب بود آقا یا خانم نکته بین اگر به دنیای پیرامونت توجه کنی دنیا پر از این مسایل است مثلا آهنگ هایی که برگردان آنها نیایش های شیطان است نمیشه گفت شاعر آنها حتما شیطان پرست بوده و از قصد این الفاظ را بکار برده دنیا صحنه خوبی و بدیه و هر دو کنار هم این دنیا را می سازند پس نباید انتظار داشت وقتی یه گروه توساختمانی فیلم برداری می کنه که پر از نماد های ماسونی هست هیچ کدوم تو فیلم نباشن عزیزم اگه همش دنبال پیدا کردن این نمادها باشی روانی میشی چون هیچ چیز تودنیا خالی از اونها نیست

نظرات بسته شده است.