محصولات دانلودی

مطهری: مچ گیری نکن!

برخلاف ریاست مسعود پزشکیان، ریاست علی مطهری در مجلس با تذکرات پیاپی نمایندگان روبرو شد.

خـبـر آنلاین: در این زمان جهانبخش محبی‌نیا نماینده میاندوآب قصد داشت تذکری در صحن علنی ارائه دهد. او در ابتدای سخنانش بیان کرد که برخی به من تذکر دادند که به دنبال مچ گیری نباشم! اما من این کار را گناه می‎دانم و فقط می‌خواهم که آیین نامه رعایت شود.

 ماده ۱۹ آیین نامه می گوید که نواب رئیس در غیاب رئیس مجلس به ترتیب باید جایگزین او شوند. از این رو با توجه به حضور آقای پزشکیان در مجلس، جلوس شما بر تخت ریاست مجلس را نوعی ایراد می‌دانم.

مطهری بیان کرد: ظاهرا زمانی که آقای رئیس بنده را برای حضور در اینجا فراخواندند، آقای پزشکیان در صحن نبودند. بالاخره این تصمیم رئیس مجلس بوده است. شما هم خیلی مچ گیری نکنید و مته به خشخاش نگذارید.

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ June 2016 | 12:13 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما