مظلومی: به اندازه یک سال برای بازیکنانم صحبت کردم
پس از تساوی برابر استقلال تهران


مظلومی: به اندازه یک سال برای بازیکنانم صحبت کردم


خبرگزاری فارس: سرمربی ابومسلم گفت: به اندازه یک سال برای بازیکنانم صحبت کردم تا آنها را با وظایفشان آشنا کنم.


به گزارش خبرگزاری فارس، پرویز مظلومی پس از تساوی یک بر یک برابر استقلال تهران در جمع خبرنگاران عنوان کرد: هر دو تیم خوب بازی کردند. ما هم به دنبال بازی جوانمردانه بودیم و ضد فوتبال ارایه نکردیم؛ اما به دلیل شرایط نابسامانی که تیم در جدول دارد، استرس بازیکنان زود نمایان شد.
وی افزود: مقابل ۴۰ هزار تماشاگر استقلال، روز سختی را پشت سرگذاشتیم. برای خودم هم خیلی سخت بود که برابر استقلال روی نیمکت حریف نشستم؛ اما نسبت به ابومسلم و مردم خوب خراسان تعهد دارم.
سرمربی تیم ابومسلم اظهار داشت: از بازیکنانم راضی هستم. این هفته روی پاسکاری‌ها کار کردیم تا درصد اشتباهاتمان کاهش پیدا کند.
مظلومی ادامه داد: ابومسلم در گذشته وقتی گل می‌خورد، از هم پاشیده می‌شد؛ اما امروز خودش را پیدا کرد و بازی را به تساوی کشاند. مسئولان قصد داشتند با تعویض مربی، شوکی به تیم وارد کنند. مربیان گذشته این تیم زحمت کشیده‌اند.
سرمربی ابومسلم در خصوص تیم خودش گفت: در یک هفته گذشته به اندازه یکسال برای بازیکنانم صحبت کردم تا آنها را با شرح وظایف خود در تیم آشنا کنم.
وی افزود: به سیستم ۲ – ۵ – ۳ اصلا اعتقاد ندارم. امروز هم با روش ۳ – ۴ – ۳ بازی کردم؛ اما به زودی تیم را با دفاع چهار نفره به میدان می‌فرستم.