محصولات دانلودی

معامله خواننده پاپ با خدا


 
images/20061204/yousef-islam.jpg
 
جام جم آنلاین : یوسف اسلام خواننده پاپی که قبل از گرویدن به اسلام به کت استیونس معروف بود ، گفت موج کوچکی که عملا او را به ساحل برد و از غرق شدن نجات داد او را به اسلام سوق داد.
یوسف که اخیرا نخستین آلبوم تجاری خود را پس از حدود سه دهه با نام« جامی دیگر» منتشر کرد در مصاحبه با تلویزیون امریکایی «C.B.S» گفت: در سال ۱۹۷۵ در ساحل مالیبو در کالیفرنیا در حال غرق شدن بود که از خدا کمک خواست. از شدت ترس خشک شده بودم فکر می کردم دارم می میرم.
گفتم : خدایا اگر نجاتم بدهی برای تو کار خواهم کرد بعد ناگهان موجی کوچک از پشت سرم آمد. خیلی بزرگ نبود اما آن لحظه معجزه آسایی بود که موج ناگهان به طرف موافق من حرکت کرد.
یوسف که اکنون ۵۸ سال دارد گفت: وی پیش از آن هم در طلب معنویت بود اما آن لحظه ترسناک در دریا محرکی تازه برایش بود و پس از آن قرآنی را که برادرش به او داده بود خواند.
او دو سال بعد مسلمان شد و نامش را تغییر داد و کار خوانندگی به مفهوم غربی آن را کنار گذاشت.
جنون اسلام ستیزی دولت آمریکا پس از حوادث ۱۱ سپتامبر باعث شد امریکایی ها به هواپیمایی که یوسف اسلام را در سال ۲۰۰۴ به واشنگتن می برد به خاطر نام او به امریکا راه ندهند.
او در دهه ۱۹۷۰ قبل از مسلمان شدن چند آلبوم بسیار موفق از جمله «دنیای وحشی» و «سایه ماه» و «پدر و پسر» منتشر کرده بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 17
  • ۱۴ آذر ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما