معدن متروکه محل دفن دختر ۲۰ساله

:با جستجوی پلیس آگاهی تربت جام ، راز جنایت هولناکی فاش و جسد دختر ۲۰ساله ای که از سوی برادرش به قتل رسیده بود، در یک معدن متروکه کشف شد.
به گزارش جام جم ، در یکی از روزهای خرداد ماه ، والدین دختر ۲۰ساله ای به نام الهام با مراجعه به پلیس آگاهی تربت جام ، با ارائه دادخواستی عنوان کردند فرزند آنها پس از خروج از خانه مفقود شده و تلاش آنها برای یافتن او بی نتیجه مانده است.
به دنبال این دادخواست ، تحقیق در این زمینه آغاز شد و با سرنخهایی که از سوی کارآگاهان به دست آمد، ماموران به یکی از برادران مقتول به نام محمد-غ ظنین شده و او را دستگیر کردند.


انکار و اعترافسرهنگ عبدالله قاسمی ، رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در این باره گفت : پس از تحقیق از جوان مظنون ، وی ابتدا منکر اطلاع از خواهر خود شد، اما پس از مشاهده دلایل و مدارک جمع آوری شده از سوی کارآگاهان ، زبان به اعتراف گشود و پرده از راز جنایت برداشت.
متهم در تحقیقات عنوان کرد: از چندی پیش نسبت به رفتار خواهرم مشکوک بودم و بارها با او مشاجره و درگیری داشتم تا این که یک روز وقتی در خانه تنها بود، نقشه قتل او را کشیدم و ابتدا به وی سم تزریق کرده و در ادامه او را خفه کردم.


معدن متروکهمتهم افزود: پس از جنایت با کمک ۲نفر از بستگانم جسد را به یک معدن متروکه در منطقه گل بانو منتقل و در آنجا دفن کردیم و متواری شدیم.
سرهنگ قاسمی افزود: پس از این اعترافات تکان دهنده ، ماموران با عزیمت به محل معدن جسد متلاشی شده دختر جوان را کشف و به پزشکی قانونی منتقل کردند.
رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی افزود: پس از صدور بازداشت موقت از سوی بازپرس ویژه قتل تربت جام ، ۲متهم دیگر که در این ارتباط نقش داشتند دستگیر و تحویل پلیس آگاهی شدند.