معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم

معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم

سینما و تلویزیون > سینمای‌ ایران – همشهری آنلاین:
برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم امشب-دوشنبه ۱۰ خردادماه- در مرکز همایش‌‌های بین المللی صداوسیما معرفی شدند.

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی نخستین جشنواره فیلم مدفعان حرم، برگزیدگان نخستین جشنواره فیلم مدافعان حرم به شرح زیر معرفی شدند:

در بخش کلیپ‌ دیپلم افتخار بهترین کلیپ به «موج دریا» به کارگردانی جواد مزد آبادی اهدا شد. تندیس جشنواره برای بهترین کلیپ نیز به «لبیک» به کارگردانی محمد و حسین بوشهری اعطا شد. همچنین لوح تقدیر دبیرخانه جشنواره بنا به پیشنهاد هیئت داوران به حامد زمانی تعلق گرفت.

هیأت داوران در بخش آثار مستند نیز پنج اثر زیر را جهت تقدیر معرفی کردند. دیپلم افتخار جشنواره به روح‌الله رفیعی کارگردان فیلم «خالد و مجتبی» اهدا شد. دیپلم افتخار دیگر جشنواره نیز به ناصر نادری تهیه‌کننده و کارگردان فیلم «رد پای فرشته» تعلق گرفت.

همچنین جایزه ویژه هیأت داوران به محمد هادی نعمت‌اللهی کارگردان فیلم « فرمانده » داده شد. تندیس جشنواره برای بهترین کارگردانی نیز به وحید فراهانی کارگردان فیلم «بی‌جی» اهدا شد. تندیس بهترین فیلم جشنواره به فیلم «پل» به تهیه‌کنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی امیرحسین نوروزی اعطا شد. همچنین تندیس جشنواره و جایزه ویژه دبیر جشنواره بنا به پیشنهاد هیئت داوران به مجموعه آثار محسن اردستانی رستمی تعلق گرفت.