معمارزاده:انتظار تمرینات سخت “عابدزاده” را داشتم

دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: انتظار تمرینات سخت از سوی “عابدزاده” را داشتم و خودم را برای این کار آمده کردم.میثاق معمارزاده دروازه‌بان تازه به خدمت گرفته‌ی تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در اول هم می‌دانستم که تمرینات سختی را باید زیرنظر عابدزاده دنبال کنم و فشردگی این تمرینات را پیش‌بینی کرده بودم؛ البته این بدان معنا نیست که در تیم سایپا تمرینات درست و منظمی نداشته‌ام، کما این که مربی دروازه‌بان‌های سایپا هم برنامه‌های بدنسازی فشرده و سختی را برای دروازه‌بان‌های تیم در نظر گرفته بود.


وی افزود: در حال حاضر روند کنونی تمرینات عابدزاده بسیار مفید و اصولی است و من رسیدن به فرم ایده‌آل را روز به روز در خودم می‌بینم. مسلما تیمی که می‌خواهد در سه جام معتبر شرکت کند، نیازمند به گلرهایی آماده و توانمند است که بنابراین نباید از سخت‌گیری‌های عابدزاده گله کرد.


وی درباره‌ی آمادگی فعلی‌اش به خبرنگار ایسنا گفت: در حال حاضر حدود ۷۰ درصد به آمادگی مطلوب رسیده‌ام که امیدوارم در روزهای آتی این رقم بالاتر رود. به هر حال تمامی دروازه‌بان‌ها تلاش می‌کنند که با تمرینات مستمر و رسیدن به آمادگی مطلوب در ترکیب اصلی قرار گیرند که این قاعده درباره‌ی من مستثنی نیست.


وی تاکید کرد: تمام دروازه‌بان‌های پرسپولیس باید سعی کنند که نفر اول باشند. چرا که چنین دیدگاهی می‌تواند آنها را در شرایط ایده‌آل نگه دارد و کار را برای مربیان در جهت انتخاب دروازه‌بان اصلی سخت کند.