مکزیک و آنگولا را شکست می‌دهیم؛ به پرتغال نمی‌بازیم

تیم ملی فوتبال کشورمان بامداد یکشنبه برای حضور در جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان راهی این کشور خواهد شد.


آندرانیک تیموریان در آستانه حضور تیم ملی در این رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،‏ اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی بر تیم حاکم است و با توجه به اردوهای بسیار موثری که در کشورهای سوییس و کرواسی داشتیم با آمادگی کامل گام به این رقابت‌ها خواهیم گذاشت.


وی در خصوص وضعیت آمادگی خود اظهار داشت: در حال حاضر شرایط بسیار خوبی دارم و با توجه به بازی‌هایی که در دیدار مقابل کرواسی و بوسنی به نمایش گذاشتم مربیان از عملکردم رضایت دارند.


تیموریان ادامه داد: البته حضورم در ترکیب اصلی تیم بستگی به نظر مربیان دارد و آن ها تصمیم‌گیرنده اصلی هستند، ولی تمام تلاشم را برای حضور در ترکیب ثابت ایران در مسابقات جام جهانی انجام خواهم داد.


بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در خصوص پیش‌بینی نتایج تیم ملی در رقابت‌های جام‌جهانی تصریح کرد: با توجه به دیدارهایی که در مقابل کرواسی و بوسنی انجام دادیم انتظارات از تیم ملی بالا رفته است، ولی معتقدم اگر بازی همیشگی خود را انجام دهیم مکزیک و آنگولا را شکست خواهیم داد، ضمن این‌که در مقابل پرتغال هم بازنده نخواهیم بود.


آندرانیک تیموریان در پایان اظهار داشت: به تمامی ملت ایران قول می دهم نه‌تنها من، بلکه تمامی بازیکنان تیم ملی ایران از هیچ تلاش و کوششی برای سربلندی نام ایران در این رقابت ها دریغ نخواهند کرد و به طور قطع بازی‌های خوبی را از خود در این مسابقات به نمایش خواهیم گذاشت.