محصولات دانلودی

ممنوعیت استفاده از سایت اینترنتی MySpace در مدارس آمریکا


 
images/20070326/school.jpg
 
جام جم آنلاین: دانش آموزان مدرسه ای در آمریکا از داشتن وب سایت های شخصی و استفاده از پایگاه اینترنتی معروف MySpace.com بازداشته شده اند.
به گزارش آسوشیتدپرس یکی از بزرگترین مدارس شهر بلومفیلد واقع در ایالت میشیگان آیین نامه تازه ای تصویب کرده است که بر اساس آن دانش آموزان حق داشتن وب سایت شخصی و استفاده از پایگاه اینترنتی MySpace.com را چه در محیط مدرسه وچه در محیط خانه ندارند.
مارگارت ون ولزن مدیر مدرسه سنت هوگو در بلومفیلد که چهارمین شهر ثروتمند آمریکا محسوب می شود در این باره می گوید: اینترنت به همان اندازه که می تواند در رشد تحصیلی دانش آموزان ما مفید باشد به همان اندازه می تواند برای آنها خطرناک باشد.
استفاده از سایت اینترنتی MySpace پیشتر نیز در برخی دیگر از مدارس آمریکا ممنوع شده بود.
در آغاز هر سال درسی در مدارس برخی از ایالات آمریکا دانش آموزان و والدین آنها باید یک فرم مقررات اینترنتی را بر اساس نظامنامه هر مدرسه امضا کرده و به آن پایبند باشند.
مدیر این مدرسه همچنین گفته است که این تصمیم به شدت از سوی انجمن اولیا مدرسه مورد حمایت قرار گرفته است.
سوء استفاده های بعمل آمده از وکودکان و نوجوانان در اینترنت سبب شده است تا بسیاری از مدارس آکریکا مقررات محدود کننده ای را برای سایت های اینترنتی اعمال کنند که عمده این مقررات مورد حمایت و پیشتیبانی اولیا دانش آموزان است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما