مناجاتی درگیری بازیکنان ایران با عراق را تایید کرد
مناجاتی درگیری بازیکنان ایران با عراق را تایید کرد


خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال “ب” گفت: درگیری بین بازیکنان دو تیم پس از پایان بازی، با همکاری بازیکنان خاتمه پیدا کرد.


مهدی مناجاتی در گفت و گو با فارس، در مورد سطح مسابقات این دوره غرب آسیا اظهار داشت: سطح دیدارها بسیار خوب و عالی بود. تمامی تیم‌ها با تمام قوا در این رقابت‌ها شرکت کرده بودند. این قضیه به خصوص در مورد تیم عراق صدق می‌کرد. آنها برنامه وسیعی برای جام ملت‌ها دارند. عراق قصد دارد به کره جنوبی برود و از آنجا خود را برای جام ملت‌ها آماده کند.
وی افزود: تیم اردن و فلسطین هم فوتبالشان پیشرفت زیادی داشتند؛ البته بازیکنان ما هم زحمت کشیدند. مربیان به خوبی از لحاظ روحی با آنها کار کرده بودند. این پیروزی و قهرمانی برای ما مهم بود.
سرپرست تیم ملی در باره اخراج ایمان مبعلی و نحوه قضاوت داور، اظهار داشت: اخطار اولی که به ایمان داد، درست نبود. در بازی اعصاب مبعلی را تحریک کرده بودند و او را می‌زدند. داور بازی هم مدام پرچم خود را به سمت دروازه ما بالا می‌برد.
مناجاتی در باره درگیری بازیکنان عراق با بازیکنان ایران پس از بازی اظهار داشت: تیمی که بازنده است، همیشه جو درست می‌کند. بازیکنان ما با هوش عمل کردند و ما هم نگذاشتیم این درگیری مسئله دار شود. در این بین بازیکنان عراقی که در لیگ ایران بازی می‌کنند هم در آرام کردن این جو کمک زیادی کردند.