محصولات دانلودی

منتظران ظهور حضرت مهدی(عج) در مشهد گرد هم آمدند

منتظران ظهور حضرت مهدی(عج) در مشهد گرد هم آمدند

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر مهر، عاشقان حضرت مهدی (عج) صبح روز جمعه و در آخرین جمعه سال در اجتماعی عظیم در میدان ۱۵ خرداد مشهد با وجود برودت هوا گرد هم آمدند و برای تعجیل در فرج آن حضرت دست به دعا بر داشتند.

در اجتماع عظیمی که با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم مشهد هم‌زمان با بسیاری از شهر ‌های بزرگ ایران برگزار شد شرکت کنندگان فاصله میدان ۱۵ خرداد تا حرم رضوی را پیاده طی کردند.

استغاثه برای ظهور حضرت مهدی، سخنرانی، دعای فرج و زیارت آل یاسین از جمله برنامه ‌های اجتماع مردمی مشهد مقدس هم‌زمان با آخرین جمعه سال در پایتخت فرهنگی جهان اسلام بود.

مطلب بالا در گروه دین و مذهب و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۸ March 2016 | 12:34 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما