محصولات دانلودی

منچستریونایتد برنده جدال سنتی

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم ورزشی، در حساس‌ترین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر جزیره از ساعت ۱۷ و۳۵ دقیقه منچستر در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف حریف سنتی خود آرسنال رفت.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ به سود منچستر خاتمه یافت.

گل‌‌های بازی را مارکوس راشفورد دو گل در دقایق ۲۹ و ۳۲ و هررا در دقیقه ۵۶ برای شیاطین سرخ و برای آرسنال ولباک در دقیقه ۴۲، مسعوت اوزیل در دقیقه ۶۹ گلزنی کرد

این دیدار برای توپچی‌‌های لندن به دلیل ادامه تعقیب لستر در صدر بسیار حائز اهمیت بود و در نقطه مقابل شاگردان فان‌خال برای خروج کامل از بحران و تثبیت خود در جدول پا به میدان گذاشته بودند.

نکته جالب در ترکیب منچستر غیبت رونی، مارسیال و فلاینی بود که هر کدام به دلیلی از جمله رونی به دلیل مصدومیت در میدان حضور نداشت.

منچستر با توجه به اینکه از حضور مارسیال و فلاینی محروم بود با ترکیب جوان شده پا به میدان گذاشته بود و البته این رویکرد بازدهی مثبتی داشت و مارکوس راشفورد که جایگزین مارسیال شده بود نمایش فابل توجهی داشت و دو گل من‌یونایتد را در نیمه اول به ثمر رساند.آرسنال هم که برای رسیدن به دروازه دخه‌آ از تمام صلاح‌‌های خود سود می‌‌برد در نیمه اول از هماهنگی اوزیل، والکات و ولباک که تازه به جمع توپچی‌‌ها بازگشت است استفاده کرد و توسط ولباک یکی از گل‌‌ها را جبران کرد.

در خاتمه نیمه اول این شاگردان فان‌خال بودند که با پیروزی روانه رختکن شدند.

با آغاز نیمه دوم آرسنال در پی خلق موقعیت بود و هر بار تا محوطه جریمه منچستر پیش رفت در نهایت در تراکم بازیکنان سرخ پوش از خلق موقعیت گل عاجز ماند و برخلاف جریان بازی بازهم منچستر با درخشش راشفورد و پاس گلی که برای هررا ارسال کرد به گل سوم رسید ولی این پایان کار نبود و مسعود اوزیل گل دوم آرسنال و گل پنجم بازی را به ثمر رساند تا فاصله به حداقل برسد.در انتهای بازی آرسنال سر و پا حمله شد اما توپ‌‌های توپچی‌‌های لندن راهی به دروازه نبرد تا آرسنال با صدر جدول فاصله بگیرد.

در دیگر دیدار امروز تاتنهام از تعلل آرسنال استفاده کرد و با غلبه بر سوانسی نزدیک‌ترین تیم تعقیب کننده لستر سیتی شد.

برای تاتنهام شاذلی در دقیقه ۷۰ و دنی رز در دقیقه ۷۷ موفق به گلزنی شد و تک گل میهمان را پلوشی در دقیقه ۱۹ به ثمر رساند تا تاتنهام در یک قدمی شاگردان رانیری قرار بگیرد.

در جدول لیگ برتر انگلیس تاتنهام با ۵۴ امتیاز و دو امتیاز کمتر از لستر دوم، آرسنال با ۵۱ امتیاز سوم و منچستر با ۴۴ امتیاز در مکان پنجم قرار دارد.

منبع: فارس

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۹ February 2016 | 1:17 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما