من پسر هیتلر هستم!

خبرگزاری آسوشیتدپرس نوشت: مجله فرانسوی لوپوئن، یک گزارش اصلاح شده از داستان باور نکردنی ژان ماری لوره که ادعا کرده فرزند هیلتر ، دیکتاتور آلمان است، منتشر کرده است.
به گزارش لوپوئن، آدولف هیلتر در سال ۱۹۱۷ در فرانسه با مادر لوره که یک دختر ۱۶ ساله به نام شارلوت لوبژوا بوده ملاقات می کند.
آدولف هیلتر در زمان جنگ جهانی اول در زمانی که یک سرجوخه ارتش آلمان بوده در فرانسه با این دختر آشنا می شود.
در این گزارش آورده شده است: لوبژوا ملاقات خود با این سرباز آلمانی را به یاد می آورده و گفته است اولین باری که هیتلر را ملاقات کرده در حال درو یونجه به همراه زنان دیگر بوده است.
مادر لوره اظهار داشته هیتلر یک مقوا داشت که به نظر می رسید بر روی آن نقاشی می کند . همه زنان درباره او کنجکاو شدند و می خواستند بدانند که وی در حال کشیدن چه چیزی است آنها من را انتخاب کردند تا به او نزدیک شوم.
به گزارش مجله لوپوئن، پس از نزدیک شدن لوبژوا به هیتلر رابطه آنها شکل گرفت و هیتلر او را برای یک پیاده روی دعوت کرد.
لوبژوا گفت من با هیتلر به قدم زدن پرداختیم و او که تحت تاثیر طبیعت قرار گرفته بود سخنانی به زبان می آورد که من چیزی از آنها نمی فهمیدم. او فرانسه صحبت نمی کرد و به آلمانی صحبت می کرد و برای مخاطبان خیالی خود سخنرانی می کرد.
در گزارش لوپوئن آمده است: پس از عمیق تر شدن رابطه هیتلر و لوبژوا، ژان ماری لوره در مارس ۱۹۱۸ به دنیا آمد و پس از مدتی این پسر به فرزند خواندگی قبول شد و مادرش تنها چند هفته پیش از مرگ در دهه ۵۰ زندگی اش، هویت پدر لوره را فاش کرد.
به گزارش لوپوئن، مدارک جمع آوری شده توسط لوره نشان دهنده صدق گفتار زن فرانسوی است.
تحقیقات انجام شده توسط دانشگاه هیدل برگ نیز نشان می دهد که هیتلر و لوره دارای گروه خونی مشترک هستند. یک تحقیق دیگر نشان داده که دست خط آنها نیز بسیار شبیه ژان است.
روزنامه تلگراف گزارش داده که کتاب ژان ماری لوره به نام “نام پدر تو هیتلر بود” دوباره چاپ خواهد شد.
آدولف هیتلر از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵رهبری آلمان را در دست داشت، زمانی که در آن آلمان در جنگ جهانی دوم حضور داشت. گفته می شود در جریان جنگ جهانی دوم به رهبری هیلتر میلیون ها نفر کشته شدند.
هیلتر در جریان جنگ جهانی اول در ارتش آلمان یک سرجوخه بود و در فرانسه مبارزه می کرد.
هیتلر در سال ۱۹۴۵ با اوا براون ازدواج کرد و پس از مدتی خودکشی نمود. این زوج هیچ گاه فرزندی نداشتند.