مهام: بازخورد مخاطبان «ترانه مادری» حکایت از رضایت آنها دارد

یکی از تهیه‌کنندگان مجموعه تلویزیونی «ترانه مادری» گفت: بازخورد مخاطبان حکایت از رضایت آنها دارد. «مهران مهام» که به همراهی «ایرج محمدی» تهیه کنندگی مجموعه تلویزیونی «ترانه مادری» را بر عهده دارد، در گفت‌و‌گو با خبرنگار رادیوو تلویزیون فارس، با بیان این مطلب گفت: تا به‌حال تصویربرداری حدود ۲۲ قسمت از سریال به پایان رسیده و تصویربرداری سایر قسمت‌ها نیز ادامه دارد.
وی درباره استقبال مخاطبان از این سریال که هر شب ساعت ۲۳ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، گفت: تا به حال کار آن‌طور که مدنظر ما بوده، از آب درآمده و بازخورد مخاطبان حکایت از رضایت آنها دارد.
مهام که تهیه‌کنندگی سریال «نرگس» را نیز در کارنامه خود دارد، درباره تغییر محتوا و داستان سریال در ادامه مرحله ساخت، گفت: ممکن است در طول ساخت بخش‌هایی که خواسته مردم است تغییر داده شود و یا بخش‌های مربوط به جوانان یا بار دراماتیک کار تقویت شود، اما انتهای داستان و چارچوب کلی آن تحت هیچ شرایطی تغییر نخواهد کرد.
وی ادامه داد: ما با تیمی متشکل از کارشناسان طرح و برنامه مشورت کرده و درباره خط اصلی داستان به نتیجه قطعی رسیده‌ایم و در طول ساخت، شاید برخی فراز و نشیب‌ها دستخوش تغییر شوند و ریتم کار تند یا کند شود ولی ابتدا و انتهای قصه بسته شده و به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد.
داستان مجموعه تلویزیونی «ترانه مادری» با سرپرستی «مسعود بهبهانی‌نیا» توسط علی‌اکبر بابالو، زهرا پارسافر و محمدرضا خالقی‌زاده نوشته شده و ماجرای آن روایت‌گر خواهر و برادری به نام‌های فرخ و فرخنده است که مشکلات بسیاری در روابط‌‌شان وجود دارد.
این موضوع باعث دوری آنها از هم و مهاجرت فرخنده می‌شود تا اینکه بعد از قبولی پویا پسر فرخنده در یکی از دانشگاه‌های تهران او به ناچار به تهران برمی‌گردد.
در مجموعه تلویزیونی «ترانه مادری» بازیگرانی چون هما روستا، دانیال حکیمی، فاطمه گودرزی، حمیرا ریاضی، امیر دژاکام، مینا لاکانی و …ایفای نقش می‌کنند.