مهدی باقربیگی و تصمیم برای حضور جدی‌تر در تلویزیون

بازیگر «قصه‌های مجید» از بازی در یک فیلم تلویزیونی خبر داد و گفت: از این پس قصد دارم بازیگری را ادامه دهم و بیشتر در تلویزیون حضور داشته باشم.

مهدی باقربیگی در گفت‌وگو با خبرگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، افزود: به خاطر مشکلاتی که برای ادامه‌ی تحصیل داشتم، نتوانستم بعد از «قصه‌های مجید» در تلویزیون حضور جدی پیدا کنم، ولی از این به بعد دوست دارم بیشتر حضور داشته باشم.

وی با معرفی تله‌فیلمی که در آن ایفای نقش کرده است، خاطرنشان کرد: فیلم تلویزیونی با عنوان «صابر» به سفارش سیمای استان‌ها به کارگردانی جهانبخش سلطانی به تازگی تصویر‌برداری‌اش به پایان رسیده و آماده‌ی پخش است ولی اطلاعی ندارم چه زمانی به روی آنتن برود.

2-240.jpg

او گفت: فیلم تلویزیونی صابر زندگی یک معلم بازنشسته روستایی را به تصویر می‌کشد که برای واریز هزینه‌ی حج خود به شهر می‌آید اما بین راه کیف پولش دزدیده شده و به دست افراد گوناگون چرخیده می‌شود و ماجراهایی برایش به وجود می‌آید.

باقربیگی در ادامه با بیان اینکه مدتی از کار مقابل دوربین دور بوده و حالا قصد دارد بیشتر حضور داشته باشد، یادآور شد: با اینکه هفت سال از کار بازیگری دور بودم ولی اصلا برایم سخت نبود که مقابل دوربین بروم؛ چرا که علاقه‌ی زیادی به بازیگری دارم‌. من معتقدم زمانی که علاقه در هر کاری باشد همه‌ی سختی‌ها خوشایند است.

او در ادامه توضیح کوتاهی درباره‌ی نقشی که در فیلم تلویزیونی «صابر» ایفا کرده است داد و گفت: در این تله‌فیلم نقش جوانی مسافرکش را ایفا می‌کنم که در ترمینال با معلم صابر آشنا می‌شود و با یکدیگر دوست می‌شوند.

وی افزود: این نقش را دوست دارم به دلیل اینکه این جوان در عین حال که فرد پرانرژی و امروزی است، اما خیلی با ایمان و بامعرفت است و فقط به دنبال این نیست تا از طریق مسافرکشی تامین معاش کند بلکه دوست دارد همه‌ی درآمدش حلال باشد و با مسافران دوست باشد.

باقربیگی در پایان به ایسنا گفت: طی این سال‌ها پیشنهادات زیادی جهت ایفای نقش در سریال‌ها و فیلم‌های تلویزیونی شد اما به خاطر زمان نامناسب و گاهی اوقات هم به خاطر مناسب نبودن نقش‌هایی که به من پیشنهاد شد، نپذیرفتم اما حالا قصد دارم بیشتر حضور داشته باشم اما دوست دارم در کارهای خوب و بزرگ با افراد بزرگ همکاری کنم چرا که در کارهای بزرگ است که آدم تجربیات جدید به دست آورده و موفق می‌شود.

به گزارش ایسنا،‌ تصویربرداری تله فیلم «صابر» به کارگردانی جهانبخش سلطانی چندی پیش در اصفهان به پایان رسیده و آماده پخش شده است در این فیلم مهدی باقربیگی‌، پورانداخت مهیمن‌، جهانبخش سلطانی و چندین بازیگر اصفهانی ایفای نقش کرده‌اند.

مهدی باقربیگی پیش از این در سریال «در مسیر زاینده رود» به کارگردانی حسن فتحی و سریال «در چشم باد» نقش های نسبتا کوتاهی را بازی کرده بود.