محصولات دانلودی

مهدی فخیم‌زاده : شوربختانه سینما و تئاتر ما از یک قانون مشخص پیروی نمی‌کند، !

ما در حال حاضر در بخش قوانین فرهنگ و هنر مشکل داریم. شوربختانه سینما و تئاتر ما از یک قانون مشخص پیروی نمی‌کند، در بحث دستمزدها و قانون کپی‌رایت همچنان دچار سردرگمی و ابهام هستیم.

مهدی فخیم‌زاده

مهدی فخیم‌زاده– کارگردان و بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون:

روز جمعه یکی از روزهای مهم در تاریخ کشورمان است. بنده امیدوارم فارغ از هر گروه یا جناحی که پیروز انتخابات می‌شوند، کسانی وارد مجلس شوند که با مقوله فرهنگ و هنر آشنا باشند و بنابر ضوابط و امکاناتی که در اختیار دارند، نه تنها در بخش فرهنگ و هنر، بلکه در تمام بخش‌های جامعه مثمرثمر باشند.

ما در حال حاضر در بخش قوانین فرهنگ و هنر مشکل داریم. شوربختانه سینما و تئاتر ما از یک قانون مشخص پیروی نمی‌کند، در بحث دستمزدها و قانون کپی‌رایت همچنان دچار سردرگمی و ابهام هستیم و تمام این موارد می‌توانند در مجلس آینده بررسی و برای آن‌ها راه‌حل ارائه داده شود. بنده به عنوان یک شهروند در این انتخابات حتما شرکت خواهم کرد، زیرا برای این باورم که هر انتخاباتی یک ابزاری است که ما بتوانیم مطالبات خود را از مسئولان ارشد کشور طلب کنیم و نباید این فرصت ارزشمند را از دست بدهیم.

بنابراین امیدوارم که روز جمعه یک بار دیگر شاهد یک انتخابات پرشور باشیم و تمام اقشار جامعه به پای صندوق‌های رای بروند تا به امید خدا با یک مجلس کارآمد و فعال بتوانیم مشکلات کشور را حل کرده و به سمت موفقیت حرکت کنیم.

آخرین نیوز

اخبار مرتبط :

عکس سلفی بهاره افشاری و مهدی فخیم زاده

آخرین خبرها از سریال جدید «مهدی فخیم‌زاده»

اعتراض شدید فخیم زاده به قلع و قمع سریالش در شبکه یک+ تصویر

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۵ February 2016 | 7:38 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما