محصولات دانلودی

مهران مدیری با قهوه تلخ می‌آید


«مهران مدیری» کارگردان شناخته شده عرصه طنز در گفت‌و‌گو با فارس درباره ساخت نخستین فیلم سینمایی‌اش گفت: ساخت «کشتی گمشده» را به سال آینده موکول کردم چون سریال جدیدی که شروع کردم تا آخر سال وقتم را می‌گیرد.


وی درباره روند نگارش فیلمنامه‌ «کشتی گمشده» گفت: «امیرمهدی ژوله» نویسندگی این فیلمنامه را به عهده دارد که فعلا نگارش آن متوقف است.


به گفته مدیری مضمون فیلمنامه این نخستین اثر سینمایی وی، همان موضوع عجیب و غریبی است که در مطبوعات منتشر شد.


براساس این گزارش، قرار است «مجید آقاگلیان» تهیه‌کنندگی این فیلم سینمایی را بر عهده داشته باشد که یکی از بزرگ‌ترین و پر هزینه‌ترین فیلم‌های سینمایی طنز ایرانی خواهد بود.


اساس فیلمبرداری «کشتی گمشده» در یک کشتی انجام می شود.


«امیرمهدی ژوله» پیش از این به فارس درباره مضمون این فیلمنامه گفته بود: «کشتی گمشده» از مضمونی ترسناک اما پر از شوخی برخوردار است که با طرح ابتدایی که برای اولین فیلم بلند آقای مدیری داشتیم، کمی متفاوت است.


به گزارش فارس، پیش از این اعلام شد که «پیمان قاسم‌خانی» نیز به عنوان مشاور فیلمنامه و کارگردان در این پروژه با «مهران مدیری» همکاری خواهد داشت.


این فیلم که قرار بود اواسط تابستان سال گذشته ساخته شود را «برادران آقاگلیان» تهیه‌ خواهند کرد.


براساس این گزارش، «خشایار الوند» و «امیر‌مهدی ژوله» نگارش متن تازه‌ترین مجموعه شبانه مهران مدیری را شروع کرده‌اند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما