محصولات دانلودی

موادی که هرگز نباید روی صورت استفاده شود

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم سرا ، این محصولات عبارتند از :

*افشانه مو:

بعضی ‌ها می‌ گویند که اگر کمی افشانه مو را به صورت بزنید زمان ماندگاری آرایش افزایش می‌ یابد، اما این افشانه ‌ها مخصوص مواست نه صورت؛ زیرا دارای مواد شیمیایی است که حالت مو را نگه می‌ دارد و مصرف بیش از حد آن نیز می‌ تواند به مو ضرر برساند.تماس پیدا کردن آن با پوست صورت باعث ایجاد خارش بروز جوش ‌های ریز، پوسته پوسته شدن و آزردگی پوست می‌ شود .

*لوسیون بدن:

لوسیون بدن دارای ماده ای است که برای صورت مضر است و رایحه آن می‌ تواند به پوست صورت آسیب برساند .

*سرکه:

اگر چه از سرکه در درمان ‌های خانگی استفاده می‌ شود اما استفاده به تنهایی یا ترکیب نادرست سرکه با مواد دیگر به دلیل حالت اسیدی حتی در میزان خیلی کم آن، می‌ تواند باعث سوختن پوست شود.افزودن روغن طبیعی و آب برای رقیق کردن آن، می‌ تواند این خطر را کاهش دهد البته نه برای پوست ‌های حساس.

*شامپو:

برخی افراد از شامپو برای صورت و بدن نیز استفاده می‌ کنند ماده ای که در شامپوی سر استفاده می‌ شود برای پوست صورت مناسب نیست ماده ای که در شامپو استفاده می‌ شود قوی است تا کثیفی و چربی را از بین ببرد بنابراین باعث خشکی و ناراحتی پوست صورت می‌ شود.

*دئودورانت:

برخی مردم برای پیشگیری از عرق کردن صورت کمی دئودورانت به صورت می‌ مالند اما این محصول تنها می‌ تواند جلوی تعریق زیر بغل، پا و زیر سینه را بگیرد.

به گزارش خبرینه و به نقل از «نیوزویک»، این ماده در صورت استفاده روی صورت باعث انسداد غدد عرق می‌ شود که به جوش، انسداد منافذ و بروز لکه ‌های قهوه ای منجرمی شود.

منبع :​روزنامه خراسان

مطلب بالا در حوزه آموزشی مردان و جوانان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۴ May 2016 | 6:54 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما