محصولات دانلودی

موفقیت ویندوز ۷ در جلب رضایت کاربران

به نقل از بتانیوز، البته میزان رضایت از ویندوز ۷ در میان کاربرانی که از ویندوز XP به آن مهاجرت کرده اند کمتر از افرادی است که از ویندوز ویستا به ویندوز ۷ مهاجرت کرده اند.
بر اساس بررسی موسسه technologizer حدود ۷۰ درصد از کاربرانی که از ویندوز ۷ استفاده می کنند به طور کامل از عملکرد و کیفیت آن رضایت دارند. در مقابل ۲۴ درصد هم گفته اند که تا حدی از این نسخه از ویندوز راضی هستند.
در مقام مقایسه ۹۵ درصد از کاربران قبلی ویندوز ویستا و ۹۴ درصد از کاربران قبلی ویندوز XP از کیفیت و عملکرد ویندوز ۷ رضایت دارند که این رقم در طول تاریخ عرضه ویندوز کم سابقه است.
آمار تفکیکی نشان می دهد ۱۶ درصد از کاربران قبلی ویستا و ۳۳ درصد از کاربران قبلی XP تا حدی از ویندوز ۷ راضی هستند.
کارشناسان معتقدند مشکلات کاربران ویستا با این ویندوز و به خصوص ناسازگاری آن با برخی نرم افزارها و سخت افزارهای پرکاربرد باعث شده تا رفع این مشکلات در ویندوز ۷ برای آنان بسیار بیشتر به چشم بیاید.
نکته جالب دیگر اینکه در حالی که ۶۱ درصد کاربران قدیمی ویندوز XP گفته اند قطعا دیگر به این ویندوز برنمی گردند این رقم در مورد کاربران قبلی ویستا به ۸۶ درصد می رسد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 984
  • ۱۹ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما