محصولات دانلودی

موکلم در ارتباطات غیرشرعی تجربه بالایی داشته است

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین ،مرتضی یاوری در گفت‌وگو باتسنیم در پاسخ به این سئوال که استفاده موکلش از کانال‌‌های مستهجن در وقوع قتل دختربچه شش ساله افغانستانی چه میزان تاثیر داشته است بیان نمود: قطعاً این مسئله تاثیرات بسیار زیادی را متوجه موکل کرده است و در صحبت‌هایی هم که با وی داشتم، یکسری اتفاقات به وقوع پیوسته در گذشته، زمینه این حادثه را در موکل ایجاد کرده است.

وکیل مدافع متهم به قتل ستایش اضافه نمود: موکل در یکسری ارتباطات غیرشرعی تجربیاتی داشته و در واقع به رغم سن پایینش، می‌‌شود گفت که ذهن موکل نسبت به این موضوعات خالی نبوده است.

یاوری در پاسخ به این سئوال که آیا در خصوص اقدام موکلش، جای دفاعی در محکمه وجود دارد یا خیر گفت: به طور قطع دفاع، وظیفه وکیل است؛ البته ما از غیرحق دفاع می‌‌کنیم زیرا مأموریت اصلی وکیل این است که قاضی را برای رسیدن به حقیقت موضوع کمک کند. در دادگاه دفاعیات لازم را مطرح می‌‌کنیم اما تشخیص موضوع با قاضی پرونده خواهد بود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا موکلش از کرده خود پشیمان است یا خیر افزود: به شدت پشیمان است و حتی در آخرین دفاعیات خود در دادسرا، بیان ندامت و پشیمانی شدیدی کرده است اما این ندامت‌‌ها دیگر چیزی را اصلاح نمی‌کند و اتفاقی که نباید می‌‌افتاد، رقم خورده است.

۲۱ فروردین ماه امسال بود که رسانه‌‌ها از قتل یک دختربچه شش‌ساله افغانستانی توسط نوجوان ۱۷ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خـبـر دادند. متهم این پرونده هم اکنون در کانون اصلاح و تربیت به سر می‌‌برد و پزشکی قانونی نیز ضمن ارائه رپرتاژ علت فوت، سلامت روانی متهم را تایید کرده است.

در این پرونده همچنین علاوه بر اظهارنظر مددکار اجتماعی، پرونده شخصیت نیز برای متهم تهیه شده است.

این پرونده در شعب دادگاه‌‌های کیفری یک استان تهران رسیدگی می‌‌شود اما هنوز به دادگاه ارسال نشده و دادسرا برای صدور قرار مجرمیت و سپس کیفرخواست، منتظر اظهارنظر اداره تشخیص هویت ناجا در خصوص آلت قتاله است.

به گفته دادستان ورامین در کیفرخواست این پرونده در خصوص قتل عمد، تجاوز و جنایت بر میت اظهارنظر می‌‌شود.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۹ May 2016 | 3:48 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 13
  • ۲۰ اردیبهشت ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
تصویر پیدا نشد مرگ سه ساعته! ۰۹ تیر ۸۵