محصولات دانلودی

موگرینی: ایران از روند اجرای برجام شکایت دارد

به رپرتاژ خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز دوشنبه با بیان اینکه ایران از اجرای برجام شکایت دارد خواستار همکاری بانک‌‌های بین‌المللی با ایران شد.

موگرینی، به علاوه ارسال نامه مخفیانه به تهران را تکذیب کرده است.

با آنکه بعد از اجرایی شدن توافق هسته‌ای بین ایران و گروه ۱+۵ شرکت‌‌های اروپایی برای بازگشت به بازار جذاب ایران اعلام آمادگی کرده‌اند، اکراه بانک‌‌های اروپایی از انجام تراکنش‌‌های بانکی مربوط به قراردادهای این شرکت‌‌ها به مانعی عمده برای سرمایه‌گذاری آن‌ها در ایران تبدیل شده است.

جریمه‌‌های سنگینی که آمریکا در سال‌‌های گذشته به بهانه نقض تحریم‌‌های ایران علیه بانک‌‌های بین‌المللی وضع کرده، موجب شده است که این بانک‌‌ها از انجام هر تراکنش مربوط به ایران هراس داشته باشند؛ این امر به نوبه خود موجب محدود شدن گزینه‌‌های مالی برای شرکت‌‌های اروپایی خواستار تجارت با ایران می‌‌شود.

منبع: فارس

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ June 2016 | 3:43 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما