محصولات دانلودی

میانگین سنی تیم کی‌روش هر روز کمتر از دیروز

میانگین سنی تیم کی‌روش هر روز کمتر از دیروز

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، ترکیبی که کارلوس کی روش به میدان قرقیزستان فرستاد این ترکیب بود: علیرضا حقیقی، دانیال ماهینی، محمد طیبی، جلال حسینی، میلاد محمدی، سعید عزت‌اللهی، عزت‌الله پورقاز، مسعود شجاعی، مهدی ترابی، مهدی طارمی و کریم انصاری‌فرد به میدان فرستاد.

این ترکیب اما یک نکته خاص را نشان می‌ داد و آن باز هم پایین تر آمدن میانگین سنی نسبت به قبل بود که با اضافه شدن جهانبخش و آزمون باز هم پایین تر رفت و به ۲۵ سال نزدیک شد.

به نظر می‌‌رسد کارلوس کی‌روش آرام آرام به برنامه نهایی خود نزدیک و در نهایت به ترکیب اصلی البته با سن و سال کمتر از قبل نزدیک می‌‌شود تا تیمش سریعتر و دونده تر باشد.

تیم ملی ایران طی بازی‌‌های اخیر خود تقریبا در هر دیدار یک جوان روکرده و حالا در همه پست ‌ها چند رقیب با سن و سال پایین تر از قبل دارد که این موضوع دست کی روش را برای جانشینی و نظم بسیار بالا می‌ برد.

در هر صورت باید دید برنامه ریزی کی روش تا کجا جلو می‌ رود و آیا این پایین آوردن میانگین سنی می‌ تواند به صعود ایران  ار مرحله مقدماتی جام جهانی کمک کند یا نه؟

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۳ June 2016 | 12:33 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 9
  • ۲۴ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما