محصولات دانلودی

می دونید محل دقیق دفن امام رضا (ع) کجاست؟

همان طور که بسیاری می‌دانند مکان واقعی پیکر مطهر امام علی بن موسی الرضا علیه السلام در مکان فعلی که ضریح واقع شده نیست.

می دونید محل دقیق دفن امام رضا (ع) کجاست؟

به گزارش انتخاب به نقل از افکار، یکی از مکان‌هایی که در حرم علی بن موسی الرضا(ع) به تازگی زائران زیادی را به خود جلب کرده است زیر زمینی است که چند سالی است افتتاح شده و از لحاظ معماری دارای تزئینات فراوانی است و از آن با نام رواق “دارالحجه” یاد می‌شود.

می دونید محل دقیق دفن امام رضا (ع) کجاست؟

در گوشه‌ای از این شبستان زیرزمینی مکانی قرار دارد که به تازگی افراد زیادی در این مکان جمع می‌شوند و به زیارت مشغول‌اند. این مکان نزدیک ترین مکان به مضجع شریف امام علی بن موسی الرضا(ع) است و و زائران زیادی را به خود جلب کرده است و برای بسیاری از زائران این مکان یکی از بهترین مکان ها برای راز و نیاز با امام رئوف محسوب می‌شود.

می دونید محل دقیق دفن امام رضا (ع) کجاست؟

همان طور که بسیاری می‌دانند مکان واقعی پیکر مطهر امام علی بن موسی الرضا(ع) در مکان فعلی که ضریح واقع شده نمی‌باشد و بنا بر نظر خادمین حرم این مکان چیزی در حدود ۲.۶۰ سانتی‌متر با ضریح فعلی فاصله دارد که وقتی زائران در رواق دارالحجه قرار می‌گیرند نزدیک ترین مکان به مضجع شریف علی بن موسی الرضا(ع) در گوشه این رواق قرار دارد.

انتخاب

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما
 1. فاطمه :
  ۱۸ دی ۹۲

  خوب بود اما کامل نیست

 2. کلب الزهرا(س) :
  ۱۵ مرداد ۹۱

  اما نزدیکترین مکان به بدن مطهر امام رضا(ع)جای دیگه ای است!!!
  صحن حضرت علی اکبر(ع)(که بهش صحن آزادی هم میگن) انتهای بهشت ثامن ۳ یه درب سفید رنگی هست که اونجا نزدیکترین مکان به بدن مطهر حضرت است!این درب قبلا سبزرنگ بود بالاش هم یه تابلو بود که نوشته بود (کارگاه و تاسیسات)بعدا تابلو را کندن و در را هم رنگ سفید زدن!در ضمن تابلو (بهشت ثامن ۳)را هم کندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!باید از خادما بپرسید بهشت ثامن ۳ کجاست!!!!!!!!!

 3. سمانه :
  ۲۵ اردیبهشت ۹۱

  خیلی خوب بود خوش به حال مشهدی ها