آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

فریدون جیرانی به مجری جدید «هفت» نامه نوشت

فریدون جیرانی ـ تهیه کننده و مجری سابق برنامه ی «هفت» ـ به مجری جدید این برنامه نامه نوشت.

 

پس از اینکه تیم سازنده برنامه «هفت» در نامه ای خطاب به معاونت سیما، خواستار شدند تا از عنوان و لوگوی برنامه «هفت» برای برنامه ی جدید استفاده نشود، فریدون جیرانی خطاب به محمود گبرلو که از وی به عنوان مجری جدید «هفت» نام برده می شود، نامه نوشت و توضیحاتی را ارائه داد.

 

در متن این نامه که در نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته، آمده است: «آقای گبرلو از نظر من استفاده از اسم «هفت»، تیتراژ و دکور آن هیچ اشکالی ندارد. به شما و همه کسانی که به عنوان تهیه کننده جدید برنامه به من زنگ زدند این موضوع را گفتم از نظر ذهنی پرونده «هفت» برای من بسته شده است.

 

نامه ای را که خواندید جوان هایی نوشتند که اسم هفت از فکر آن ها بیرون آمد. تیتراژ و دکور «هفت» ذهنیت آن ها بود. جوان های شجاع تری از من؛ جوان هایی که هنوز پرونده «هفت» در ذهنشان بسته نشده است.

 

من جلوی نوشتن نامه این جوان ها را نگرفتم و گذاشتم خواسته ی آن ها مکتوب شود از همان ابتدا می دانستم این نامه پاسخی نخواهد داشت. ولی دلخوشی این جوان ها با چاپ این نامه مهمتر از پاسخ مثبت بود.

 

گاهی چاپ مطالبی در یک زمان هایی به درد زمان های دیگر می خورد و این جوان ها همین را می خواستند.
خبرگزارى ایسنا