نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه ۲۰ متری+عکس‌ها

چاه کن جوان که در اعماق چاه ۲۰ متری در منطقه شهر ری گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان نجات یافت.

به گزارش خبرینه و به نقل از مُخبر گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه ۹ و گروه امداد و نجات ۱۷ را ساعت ۸:۳۶ صبح روز گذشته به شهر ری، محله حمزه آباد، خیابان گلستان چهارم شرقی اعزام نمود.
نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه 20 متری+عکس‌ها

احمد زارع تیموری رئیس ایستگاه ۹۶ در مورد این حادثه گفت: در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی دو طبقه، یک نفر کارگر چاه کن در عمق ۲۰ متری چاه در حال کار بود که ناگهان بی هوش شد و قادر به خارج شدن از چاه نبود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، کارگاه نجات چاه را در دهانه چاه برپا کرده و با به کار گیری تجهیزات دمنده مخصوص، اقدام به تهویه هوای داخل چاه کردند.

این رئیس ایستگاه تصریح نمود: نیروهای عملیاتی با به کار گیری تجهیزات مخصوص کارگر ۲۷ ساله تبعه افغان که کاملاً بی هوش بود را از خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

نجات کارگر چاه کن از اعماق چاه 20 متری+عکس‌ها

زارع تیموری با اعلام اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است، خاطرنشان نمود: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی و ارائه تذکرات ایمنی به مالک ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.