نخستین همایش بزرگ بانوان موتورسوار البرز‌ برگزار می‌شود

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرنگار مهر، این همایش روز جمعه ۱۶ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح به میزبانی پیست شهدای هیو شهرستان نظرآباد برگزار می‌شود.

همچنین قرار است همزمان با این همایش اولین دوره مسابقات اتومبیلرانی آفرود بانوان و آقایان با حضور برترین های استان البرز برگزار شود.

رییس هیئت اتومبیلرانی وموتورسواری استان البرز در ارتباط با برگزاری این رقابت ها به خبرنگارمهر گفت: برنامه ریزی این مسابقات از ماه گذشته انجام شده است و تلاش می کنیم با برگزاری مطلوب این همایش ضمن معرفی توانمندی های استان در موتور سواری و اتومبیرانی زمینه جذب بیشترعلاقمندان و استعدادها را به این ورزش فراهم کنیم.

اردشیر درویشی افزود: در کنار رونق مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری آقایان خوشبختانه بانوان البرزی نیز حضوری فعال در این دو رشته دارند.

وی تصریح کرد: هیئت استان برای فعالیت مستمر بانوان و آقایان در دو رشته اتومبیلرانی و موتورسواری در مناسبت های مختلف مسابقات متنوعی را برگزار کرده است و تمام شهرستان های البرز نیز در آن مشارکت جدی دارند.

وی در پایان افزود: مسابقات دهه فجر امسال به میزبانی پیست شهدای هیو در ورودی شهر نظرآباد به انجام می رسد و امیدوارم شهروندان با حضور در محل برگزاری بر گرما و جذابیت این مسابقات بیفزایند.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ February 2016 | 11:00 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.