محصولات دانلودی

نزاع دایى ها و خواهرزاده ها در چناران رنگ خون گرفت
درگیرى خونین در شهرستان چناران بین دو دایى و ۵ خواهرزاده که به علت اختلافات خانوادگى بوقوع پیوسته بود به قتل انجامید.


به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، صداى زنگ تلفن کلانترى ۱۱ چناران در نیمه هاى شب گذشته از وقوع درگیرى و مرگ یک نفر خبر داد.
پلیس در پى این تماس تلفنى دریافت، دو نفر که به شدت مجروح شده بودند به بیمارستان شهر چناران منتقل شده اند.
بنابراین، اکیپ گشت و تحقیق کلانترى در کمتر از چند دقیقه براى بررسى موضوع به بیمارستان اعزام شدند. گزارش مسئولان اورژانس پزشکى نشان مى داد که دو نفر که با ضربات چاقو به شدت مجروح شده بودند به این مرکز درمانى منتقل شده اند اما علیرغم تلاش هاى فوریتی، یکى از مصدومان جان باخت و دیگرى به علت شدت جراحات وارده براى دستیابى به پزشکان متخصص به مراکز درمانى مشهد انتقال یافت.
ماموران با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات وسیعى را با هماهنگى مقام قضایى در این رابطه آغاز کردند. پیگیرى هاى پلیسى پرونده را به سرنخ هاى روشنى رساند و پلیس پس از انجام تحقیقات نامحسوس دریافت که دو دایى با ۵ خواهرزاده خود به علت اختلافات خانوادگى درگیر شده اند که در این نزاع خواهرزاده ها با ضربات چاقو دایى هاى خود را مجروح کرده اند.
با توجه به اطلاعات به دست آمده ماموران کمتر از دو ساعت متهمان این پرونده را شناسایى و دستگیر کردند.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 16
  • ۱۵ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما