محصولات دانلودی

نسخه‌ قاچاق «اخراجی‌ها» از یکی از سینماهای تهران بیرون آمده است
نسخه‌ قاچاق «اخراجی‌ها» از یکی از سینماهای تهران بیرون آمده است


خبرگزاری فارس: کارگردان اخراجی‌ها گفت: نسخه‌ای از فیلم اخراجی‌ها که به طور غیر قانونی پخش شده است کددار بوده و این کد، مربوط به یکی از سینماهای تهران است.


مسعود ده‌نمکی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس، در واکنش به تکثیر غیر قانونی فیلم اخراجی ها به خبرنگار سینمایی فارس افزود: البته مدیران این سینما مدعی هستند که این اتفاق در جای دیگری به جز سینمای آنها رخ داده است.در حال حاضر، آقای کاسه‌ساز از طریق اداره آگاهی از مدیران این سینما شکایت کرده و امیدوارم در بازجویی‌هایی که انجام می‌شود، حقیقت آشکار شود. وی متذکر شد: اگر نیروی انتظامی برخورد با قاچاقچیان فیلم را جدی نگیرد، سایر فیلم‌های سینمایی نیز دچار همین مشکل خواهند شد.
به گفته وی وسعت پخش نسخه قاچاق «اخراجی‌ها» چنان زیاد است که مهار آن عملا غیرممکن است.
وی افزود: وبلاگ‌ها و سایت‌های زیادی به نقد فیلم اخراجی‌ها پرداخته‌اند که این اقدام باعث می‌شود عطش تماشاچی برای دیدن این فیلم بالا برود، اما شکل مطلوب این است که این مخاطب به سینما برود و در آنجا فیلم را ببیند در حالی که قاچاق فیلم به صنعت سینما لطمه می‌زند.
ده‌نمکی که صبح امروز از مسکو به تهران بازگشت، درباره اکران اخراجی‌ها در روسیه نیز گفت: استقبال تماشاچیان از فیلم اخراجی‌ها در روسیه بسیار خوب و در نوع خود بی نظیر بود.
وی افزود: به گفته مسئولین رایزنی فرهنگی ایران در روسیه، برای اولین بار بود که تعداد بسیار زیادی از ایرانیان ساکن روسیه با دیدها و سلایق مختلف در کنار هم جمع شده بودند و به جز ایرانیان، دانشجویان کشور تاجیکستان و دانشجویان رشته زبان فارسی در روسیه هم از تماشاگران این فیلم بودند.
ده نمکی گفت: جلسه افتتاحیه فیلم با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه و خانواده دیپلمات‌های ایرانی برگزار شد و از جمع‌بندی نظرات بینندگان فیلم به این نتیجه رسیدم که نوع نگاه فیلم اخراجی‌ها به دفاع مقدس و رزمندگان برای تماشاگران جاذبه زیادی داشت.
وی همچنین خبر داد: قرار است ماه آینده در کشور کانادا جلسه نمایش فیلم با حضور بازیگران فیلم برگزار شود.
در پایان ده نمکی ضمن تکذیب خبر ارائه فیلمنامه‌ای برای اخذ مجوز فیلمبرداری به خبرنگار سینمایی فارس گفت: فیلمنامه فیلم جدید من رسوایی نام دارد و اسم دیگری هم نداشته است. طرح اولیه فیلم‌نامه رانوشته ام و قرار است از یک فیلمنامه نویس حرفه ای دعوت کنم تا فیلمنامه را بنویسد که از تجربیات فیلمنامه نویس حرفه ای هم استفاده کنم.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما