محصولات دانلودی

نصیرزاده: مسببان تعلیق فوتبال ایران باید ۱۰ سال حبس شوند


کارشناس حقوقی فوتبال ایران گفت : افرادی که با نشر و ارسال اطلاعات به سوئیس برای تعلیق فوتبال کشور خودشان تلاش می کنند، باید مجازات شوند.
هوشنگ نصیرزاده به فارس گفت : می توان کسانی را که سعی دارند با دادن اطلاعات به فیفا ، فوتبال ایران را تعلیق کنند به استناد ماده ۵۰۱ قانون مجازات اسلامی تا ۱۰ سال حبس کرد.او ادامه داد: رفتاری که فیفا در این مدت با فدراسیون موقت ایران داشت در واقع با اساسنامه اصلی این مجمع جهانی در تعارض است. طبق ماده ۱۴ اساسنامه فیفا ، این تشکیلات ، فقط در صورتی که یک فدراسیون تخطی های عمده ای از اساسنامه خود داشته باشد می تواند در کار آنها دخالت کند. در هر صورت پذیرفتنی نیست که فیفا طی یک نامه از ایران بخواهد اساسنامه خود را به طور دموکراتیک تغییر دهد ولی در یادداشت دیگری رفتار ایران را مغایر با استانداردهای فیفا معرفی کرده و توضیح بخواهد. نصیرزاده درباره بندهای مطرح شده از سوی فیفا که براساس آن نسبت به دخالت دیوان عدالت اداری و مجلس شورای اسلامی به تصمیمات فدراسیون گله مند بوده است ، گفت : دخالت دیوان عدالت اداری مداخله دولت تلقی نمی شود همان طور که دادگاه شهر مسینا حکم سقوط یووه به لیگ سری B را صادر کرد. در اجلاس گواتمالا نیز که آخرین همایش مجمع فیفا بوده آرائ دادگاه های شهری درباره فوتبال دارای اعتبار تلقی شده است.
او در پیشنهادی عنوان کرد: به عقیده من باید به استناد ماده ۵۹ و ۶۰ اساسنامه فیفا در صورتی که این نوع مزاحمت ها آن هم به تحریک افراد داخلی برای فوتبال کشوری انجام می شود این تشکیلات جهانی باید به دادگاه CAS در لوزان سوئیس شکایت کند چون رفتار فیفا از نظر اصول اداری و سوابق موجود منطقی نیست و رفتارشان کاملا سیاسی و کمتر فوتبالی است.


فنایی : مسوولان فیفا از داخل کشور تحریک می شوند


کارشناس داوری فوتبال نیزگفت : شیطنت عده ای در داخل ایران باعث شده فیفا تحریک شود. محمد فنایی اعلام کرد: فیفا همواره در مسائل کلان دخالت می کند و هیچ گاه به مسائلی نظیر لغو بازی پیش از افطار یا برگزاری فینال جام حذفی توجه نمی کند. عده ای در داخل ایران اطلاعات را در اختیار فیفا قرار می دهند. فنایی با اشاره به استعفای دادکان اظهار کرد: این که دادکان می گوید استعفا کرده ام و از طرفی در پایان نامه اش می نویسد مرا برکنار کرده اند از جمله مسائلی است که برای تعلیق فوتبال ایران انجام می شود. فنایی تصریح کرد: بحث تعلیق فوتبال ایران توسط عده ای که منافع شان به خطر افتاده دامن زده می شود.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 18
  • ۲۹ آبان ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما