نظری: امیدوارم پشتیبانی ‌های مالی بیشتری صورت بگیرد

دبیر فدراسیون تنیس روی میز بیان کرد: امیدواریم پشتیبانی ‌های مالی بیشتری توسط کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش از ما صورت بگیرد.

نظری: امیدوارم پشتیبانی ‌های مالی بیشتری صورت بگیردمحمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز در گفت‌وگو با خبرنگار  سایر حوزه ‌های گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص برنامه ‌های در نظر گرفته شده برای حضور هر چه بهتر ملی پوشان در المپیک بیان کرد: تمام بازیکنان تا ۲۶ اردیبهشت به دلیل تاخیر در برگزاری مسابقات لیگ در اختیار تیم هایشان هستند و پس ار آن به مدت ۵ روز به استراحت می‌ پردازند.

وی افزود: کاروان ملی پوشان تنیس روی میز برای حضور در مسابقات المپیک ریو ۹ مرداد اعزام می‌ شوند، بنابراین ما تنها در ۲ ماه خرداد و تیر فرصت آماده سازی داریم، به همین دلیل برنامه ای با نظر مدیر تیم ‌های ملی و سرمربیان آماده کرده ایم و پیگیر آن هستیم تا هرچه زودتر آن ‌ها را به نحو احسن اجرایی کنیم.

نظری در خصوص این برنامه ‌ها بیان کرد: یک اردوی ۱۰ روزه خارجی ، اردوی ۱۰ روزه داخلی ، یک تور اسیایی و یک تور اروپایی هم در نظر داریم و امیدواریم بتوانیم با پشتیبانی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برنامه هایمان را اجرا کنیم . البته تمام این مسائل بستگی به مساعدت ‌های وزارت ورزش دارد .

وی در خصوص ترتیب برگزاری این برنامه ‌ها اظهار داشت: کادر فنی خواسته با توجه به اعزام که در تاریخ ۹ مرداد صورت می‌ گیرد اردوی ۱۰ روزه داخلی آخرین برنامه باشد.

همچنین نظری بیان کرد: سیما لیموچی و جمیل لطف الله نسب به همراه رضا میر الماسی ملی پوشان را در مسابقات المپیک همراهی می‌ کنند.

دبیر فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به این سوال که پشتیبانی ‌های کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش پس از صعود به رقابت ‌های المپیک چگونه بوده است، بیان کرد: من به عنوان دبیر فدراسیون ابتدا از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تشکر می‌ کنم که تاکنون پشتیبانی ‌های خوبی از ما انجام گرفته است البته با توجه به کسب ۳ سهمیه و کمبود کمک ‌های دولتی امیدواریم که از ما پشتیبانی ‌های بیشتری صورت بگیرد.

نظری در پایان و در خصوص وعده ‌های انتخاباتی قارداشی مبنی بر جذب حامیان مالی بیان کرد:این کار صورت گرفته است وتاکنون ۲ ارگان کمک هایی رابه ما انجام داده اند که با توجهبه بودجه کم دولتی به اجرای برنامه ‌های ما کمک شایانی کرده است اما امیدورایم در اینده این کمکها بیش‌تر شود و ما بتوانیم استقلال مالی داشته باشیم . خوشبختانه با پخش مسابقات می‌ توان به جذب بیش‌تر حامیان امیدوار بود.