نقشه دختر جوان برای توجیه خوشگذرانی با پسر مورد علاقه‌اش

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از معرفی دختری و پسری به داسرا خبر داد که برای توجیه نیامدن دختر به خانه، داستان ربایش وی را طراحی کردند.

سرهنگ احمد میری درگفتگو با ایسنا، با اعلام این خبر که ۱۵ مرداد ماه سال جاری ماموران نیروی انتظامی ازطریق تماس خانواده‌ای با مرکز فوریت‌های پلیسی «۱۱۰» در جریان یک آدم‌ربایی قرارگرفتند، گفت: ماموران پلیس با حضور درمحل دریافتند که دخترجوان این خانواده‌ در تماسی با والدین خود عنوان کرد که توسط مرد جوانی ربوده شده است.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر این دخترجوان صبح روزحادثه منزل راترک کرده، اما با گذشتن پاسی از شب به خانه بازنگشته و در تماسی با خانواده‌اش آنها را از ربوده شدنش مطلع کرده است.

وی خاطرنشان کرد: با ثبت این شکایت رسیدگی به این پرونده دردستور کار، کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

میری به ایسنا گفت: بررسی‌های فنی و پلیسی ماموران نیروی انتظامی ادامه داشت، تا اینکه پس از گذشت یک روز از اعلام خبر ربوده شدن دختر جوان، او به خانه بازگشت و گفت که فرد رباینده وی را آزاد کرده است. ماموران با انجام صحبت‌های تخصصی با دختر جوان با اظهارات ضد و نقیض این دختر مواجه شدند و دریافتند که این قضیه‌ داستانی بیش نیست.

وی افزود: دخترجوان سرانجام لب به اعتراف گشود و با بیان اینکه، چند سالی است که با پسری در ارتباط است به ماموران گفت که در روز حادثه نیز به اتفاق وی در حال گشت و گذر بوده‌اند به طوری که گذشت زمان را احساس نکردم و هنگامی متوجه زمان شدم که دیر وقت شده بود.

میری افزود: دختر جوان که از برخورد خانواده‌ خود نسبت به این قضیه نگران بود، طی نقشه‌ای ربوده شدن خود را به خانواده‌ اطلاع می‌دهد، در حالی که در کنار دوست خود به سر می‌برده است و فردای آن روز از تصمیم خود منصرف شده و با این ترفند که مرد جوان رباینده وی را آزاد کرده است به خانه بازگشته است.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر به ایسنا، گفت: در حال حاضر پسرجوان برای بررسی بیشتر پرونده به فرماندهی انتظامی فراخوانده شد و این پرونده در مرحله تحقیقات قرار دارد.
۱۹ مرداد ۱۳۸۹